خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیش بینی رئیس لالیگا در مورد بازگشت نیمار

پیش بینی رئیس لالیگا در مورد بازگشت نیمار

بازگشت نیمار رویای باشگاه بارسلوناست و تابستان گذشته برای عملی کردن آن تلاش زیادی هم انجام داد ولی رقم درخواستی بالای پی اس جی مذاکرات را به بن بست رساند. بارسا البته هنوز ناامید نیست و نمی خواهند پاپس بکشد ولی شیوع کرونا و مختل شدن شرایط اقتصادی باشگاه های فوتبال باعث شده تا شانس بازگرداندن نیمار حتی کمتر از سال گذشته شود. باشگاه بارسلونا تا همینجا 70 درصد دستمزد بازیکنانش را برای دو ماه کاهش داده و گفته می شود یک کاهش 50 درصدی جدید برای ماه های پیش رو نیز در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

 

خاویر تباس رئیس لالیگا در مصاحبه با بی بی سی و در مورد احتمال بازگشت نیمار گفت:« این انتقال هزینه بالایی را می طلبد و در شرایط کنونی بعید به نظر می رسد که نیمار به بارسلونا برگردد. اگر تا پایان سال بازی ها بدون تماشاگر برگزار شود تاثیری که روی بازار نقل و انتقالات خواهد گذاشت سنگین خواهد بود. ارقام جا به جا شده ممکن است از سه میلیارد یوروی سال گذشته به 800 میلیون یورو کاهش پیدا کند پس طبیعی است که شانس بازگرداندن نیمار بسیار اندک باشد.»

 

 

 

 

پنجره تابستانی نقل و انتقالات:« در حال صحبت با مسئولان بوندسلیگا سری آ و لیگ برتر انگلیس هستیم و هدف این است که پنجره تا پیش از شروع دور گروهی لیگ قهرمانان که احتمالا از ماه اکتبر خواهد بود باز بماند. دوره نقل و انتقالات کوتاه تر از گذشته خواهد بود و شاید تا پیش از پایان لیگ های داخلی پنجره باز نشود ولی هدف این است که تا ماه اکتبر تیم ها اجازه خرید و فروش بازیکن را داشته باشند.»

 

 
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .