خانه » اخبار » اخبار ورزشی » پیغام سیدجلال به رفقا؛ غرور ممنوع! (عکس)

پیغام سیدجلال به رفقا؛ غرور ممنوع! (عکس)

پرسپولیس در فاصله ۹ هفته تا پایان با اختلاف ده امتیازی نسبت به رقبا به صدر جدول تکیه زده اما هنوز ۲۷ امتیاز باقی مانده و حتی روی کاغذ احتمال دارد که پرسپولیس سهمیه لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۱ را هم نگیرد!

 

این در حالی است که کادرفنی پرسپولیس تجربه سال‌ها حضور مستمر در سطح اول فوتبال ایران را دارد اما علاوه بر مربیان بازیکنان باتجربه‌ای نیز در جمع سرخپوشان حاضر هستند که سیدجلال حسینی از جمله آن ها به شمار می‌رود؛ کاپیتانی که ۱۱ قهرمانی را در فوتبال ایران تجربه کرده و با ۳۸ سال سن کاپیتان اول پرسپولیس محسوب می‌شود. او در این سال ها به عنوان بازیکنی پا به سن گذاشته همیشه در تمرینات الگوی بازیکنان جوان بوده و با جدیت در تمرین نشان داده که دلیل استمرار در موفقیت هایش همین موضوع بوده است. سیدجلال سبک زندگی سالمی هم داشته و همواره نقش الگو را برای بازیکنان داشته است.

 

 

اما نکته مهم درباره حسینی این است که او در گفتگوی اخیرش که با رادیو انجام شد با بیانی ساده گفت که بازیکنان پرسپولیس تا حالا کاری انجام نداده‌اند و باید در این ۹ هفته نشان دهند که شایستگی کسب عنوان قهرمانی را دارند. این جملات و همچنین رفتار او در تمرینات می‌تواند به دیگر بازیکنان نیز انگیزه بدهد و مانع از ایجاد غرور کاذب برایشان شود. 

 

سیدجلال در تمرین روز گذشته نیز با چهره جدی همیشگی اش تلاش می‌کرد تا تمرینات آمادگی جسمانی را انجام دهد و ثابت کند که برای فصول  آینده نیز مهره ای کارآمد است. او همچنین در گفتگویی که با بازیکنان داشت از آن ها خواست تا مثل گذشته تلاش خود را انجام دهند تا قهرمانی از دستشان نرود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .