خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چراغ سبز یونایتد برای معاوضه پوگبا با هافبک یووه

چراغ سبز یونایتد برای معاوضه پوگبا با هافبک یووه

به نظر می رسد که ستاره فرانسوی منچستر یونایتد یعنی پل پوگبا به آخرین روزهای خود در این تیم نزدیک شده و گفته می شود که به احتمال فراوان در نقل و انتقالات پیش رو از شیاطین سرخ جدا خواهد شد.

 

 

 

 

از طرف دیگر با توجه به شایعات اینطور به نظر می‌آید که دو تیم رئال مادرید و یوونتوس دو مشتری جدی هافبک فرانسوی منچستر یونایتد به حساب می‌آیند. این در حالی است که برخی می‌گویند خود پوگبا دلش برای بیانکونری تنگ شده و ترجیح می دهد در نقل و انتقالات آینده به تیم سابق خود برگردد.

 

در سمت مقابل آدریان رابیو بازیکنی بود که در نقل و انتقالات تابستانی گذشته به شکل رایگان از پاری سن ژرمن جدا شده و به یوونتوس پیوست. با این وجود هافبک فرانسوی نتوانسته عملکرد مورد انتظار را در تورین از خود ارائه دهد؛ موضوعی که باعث شده او خیلی زود در آستانه جدایی از یوونتوس قرار بگیرد.

 

 

 

 

در حالی که طی روزهای گذشته شایعاتی درباره عدم موافقت منچستریونایتد برای معاوضه پوگبا و رابیو مطرح شده بود اما حالا کالچیو مرکاتو و اکسپرس ادعا می کنند که یونایتد به این معاوضه چراغ سبز نشان داده است. با این حال به نظر می رسد که شیاطین سرخ علاوه بر رابیو مبلغی را هم برای این معاوضه از یووه طلب کنند.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .