خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چرا انتقال فن دایک به چلسی منتفی شد؟

چرا انتقال فن دایک به چلسی منتفی شد؟

ویرژیل فن دایک در دو سال گذشته نقش مهمی در موفقیت های درخشان لیورپول در جام های مختلف ایفا کرده و در زمره یکی از بهترین خریدهای فوتبال اروپا قرار گرفته است. اما این مدافع هلندی قبل از انتقال به لیورپول و هنگام بازی کردن برای ساوتهمپتون به شدت مورد توجه چلسی قرار داشت.

 

 

نشریه میرر در گزارشی مدعی شد آنتونیو کونته علاقه زیادی به سبک بازی فن دایک داشته و از مدیران چلسی خواسته این بازیکن را جذب کنند. اما خود فن دایک علاقمند به لیورپول بود و تا زمستان سال 2018 برای انتقال به این تیم صبر کرد.

 

همچنین فن دایک اخباری در مورد روابط پرفراز و نشیب کونته با باشگاه چلسی و احتمال جدایی او به علت برخی اختلافات با مدیران شنیده و ترسیده بود که این سرمربی ایتالیایی نتواند مدت زیادی در لندن دوام بیاورد. اتفاقی که در نهایت رخ داد و کونته با جنجال های فراوان و پرونده ای که حتی به دادگاه های بین المللی نیز کشیده شده چلسی را ترک کرده و در نهایت از ابتدای این فصل هدایت اینتر را بر عهده گرفت.

 

به همین دلیل او در نهایت پیشنهاد چلسی را رد کرد و شش ماه بعد راهی لیورپول شد تا یکی از بهترین بازیکنان این تیم لقب گرفته و حتی سال قبل در رده بندی توپ طلا نیز با اختلاف ناچیزی بعد از لیونل مسی در رتبه دوم قرار گیرد.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .