خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چلسی در این صورت هافبک ایتالیایی را می فروشد

چلسی در این صورت هافبک ایتالیایی را می فروشد

جورجینیو یکی از بازیکنان مورد علاقه سرمربی حال حاضر یوونتوس یعنی مائوریتزیو ساری به حساب می آید؛ تا جایی که ساری بعد از انتخاب به عنوان سرمربی چلسی در سال ۲۰۱۸ اصرار زیادی برای جذب هافبک ایتالیایی انجام داد و در نهایت نیز این اتفاق رخ داد و جورجینیو از ناپولی راهی استمفوردبریج شد.

 

در حالی که به نظر می‌رسد جورجینیو به روند خوب خود با فرانک لمپارد نیز ادامه داده اما طی هفته‌های گذشته شایعات زیادی درباره احتمال جدایی او از چلسی مطرح شده است. همچنین گفته می شود که باز هم مائوریتزیو ساری بزرگ ترین طرفدار این هافبک ۲۸ ساله به حساب می‌آید و قصد دارد او را جایگزین میرالم پیانیچ کند که احتمالاً در پایان فصل از یووه جدا خواهد شد.

 

 

 

 

حالا و در همین رابطه اما مدیر برنامه جورجینیو به احتمال جدایی او از چلسی واکنش نشان داده است. ژائو سانتوس در این باره گفت: اگر از من بپرسید که آیا مائوریتزیو ساری به جورجینیو علاقه مند است یا نه قطعاً با توجه به گذشته می گویم بله همین طور است. من نمی‌توانم درباره نقل انتقالات صحبت کنم چرا که در حال حاضر با هیچ تیمی در ارتباط نیستم.

 

جورجینیو هنوز ۳ سال با چلسی قرارداد دارد و همه چیز در این تیم خوب پیش می رود. با این حال اگر یک پیشنهاد بسیار بزرگ به دست چلسی برسد قطعاً این انتقال رخ خواهد داد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .