خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چپ پرسپولیس ناگهان خالی شد (گزارش)

چپ پرسپولیس ناگهان خالی شد (گزارش)

مصدومیت محمد انصاری تمام معادلات پرسپولیس و یحیی گل محمدی را در سمت چپ دفاعی برهم زده است و آنها به دنبال راهکاری برای پوشش این پست خصوصا برای فصل آینده خواهند بود.

 

پرسپولیس در حال حاضر محمد نادری و محمد انصاری را در سمت چپ دفاعی خود دارد که دومی به دلیل مصدومیت رباط صلیبی خانه نشین شد. با این حال شاید در ادامه فصل و 9 دیدار باقیمانده مشکلی از این جهت متوجه پرسپولیس نباشد و آنها بتوانند با حضور محمد نادری به کار خود ادامه دهند اما دغدغه اصلی برای فصل آینده است؛ جایی که محمد نادری نیز باید با توجه به قراردادش با باشگاه بلژیکی به دنبال راهی برای ادامه همکاری با سرخ‌ها باشد.

 

نادری در نیم فصل هجدهم و به عنوان بازیکن قرضی از تیم کورتریک به جمع پرسپولیس اضافه شد. در آن مقطع عملکرد درخشان این بازیکن باعث شد تا پرسپولیس برای لیگ نوزدهم نیز باب مذاکره برای تمدید قرارداد قرضی این بازیکن را باز کند و در نهایت نادری به همکاری خود با سرخ‌ها ادامه داد و در مقطعی نیز به اردوی تیم ملی دعوت شد.

 

با این حال اکنون دردسر پرسپولیس اینجاست که طبق قوانین بازیکنی برای سومین بار نمی‌تواند قرارداد قرضی با باشگاه منعقد کند و در صورتی که پرسپولیس خواهان ادامه همکاری با نادری باشد باید طی مذاکره با باشگاه کورتریک بلژیک قرارداد او را به صورت دایمی منعقد کند. موضوعی که می‌تواند فشار مالی زیادی را متوجه باشگاه پرسپولیس کند و باید دید طرف بلژیکی چه مبلغی برای رضایتنامه دایمی این بازیکن خواستار خواهد شد.

 

از سوی دیگر با مصدومیت محمد انصاری و دوری طولانی مدت این مدافع چپ پا خلا بزرگی در سمت چپ دفاعی سرخ‌ها شکل خواهد گرفت و در صورتی که نادری هم نتواند به همکاری خود با این تیم ادامه دهد آنها با چالش بزرگی برای فصل آینده خصوصا مواجه خواهند شد.

 

باشگاه پرسپولیس هنوز مذاکرات خود را با تیم کورتریک بلژیک برای رایزنی در خصوص در اختیار گرفتن دایمی محمد نادری را صورت نداده است و در این زمینه البته در انتظار پاسخ پزشک معالج محمد انصاری نیز هستند تا بعد از عمل جراحی روی رباط صلیبی این بازیکن نتیجه و زمان بازگشت دقیق و همچنین کیفیت آن مشخص شود.

 

در هر صورت باشگاه پرسپولیس در کنار جذب یک گلر به عنوان جانشین بیرانوند که راهی لیگ بلژیک خواهد شد باید به دنبال این باشد تا شرایط را برای جذب یک  (در صورت در اختیار گرفتن نادری) یا دو مدافع چپ را نیز در دستور کار قرار دهد. در شرایط کنونی تنها محسن ربیع خواه که به عنوان بازیکن تخصصی هافبک دفاعی در این تیم حضور دارد قابلیت بازی در پست دفاع چپ را نیز دارد و در مقطعی علیرغم انتقاداتی که صورت می‌گرفت از سوی برانکو در این پست به کار گرفته می‌شد.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .