خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چک‌های بدون امضاء پرسپولیس به شهرخودرو!

چک‌های بدون امضاء پرسپولیس به شهرخودرو!

مهدی رسول‌پناه در گفت‌وگو با خبرنگاران در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد که در ادامه می‌خوانید:

 

* دستور کار امروز جلسه پرسپولیس؟

در جلسه امروز امروز مصوباتی در مورد پرداخت بازیکنان داشتیم تا حداقل کف پرداختی را که به بازیکنان داخلی داشتیم به خارجی ها هم پرداخت کنیم. بحث خصوصی سازی مطرح شد و در رابطه با برخی دیون فوری که باید پرداخت می شد تصمیم گیری شد.

 

* آیا در مورد اولتیماتوم AFC به باشگاه های بدهکار هم در جلسه صحبتی شد؟

بله به امید خدا در زمان یکی دو ماهه ای که داریم اکثر طلبکارانی که به محاکم قضایی شکایت کرده اند را پرداخت کرده ایم. هنوز رقم دقیق را نمی دانیم ولی پرداخت می کنیم.

 

* پرسپولیس از استوکس درخواست غرامت کرده. این غرامت چقدر است؟

غرامتی که ما درخواست کردیم بر اساس قرارداد است ولی تصمیم اصلی را فیفا می گیرد که حالا به صورت رای به ما ابلاغ خواهد شد.

 

* بشار رسن چه زمانی وارد ایران خواهد شد؟

او به زودی وارد ایران می شود و قرار است دو سوم قراردادش را به او در بدو ورود بدهیم. او حتما می آید و اگر هوایی هم نشود به صورت زمینی به ایران بازخواهد گشت.

 

 

 

*آیا درست است که آقای هاشمی هنوز قرارداد الحاقیه با کارگزار را با توجه به اینکه خودش اظهار نظر نمی‌کند امضا نکرده است؟

اختلاف در هیأت مدیره طبیعی است ولی اختلاف بین اعضا کذب محض است. در رابطه با بحث امضای الحاقیه یکی از اعضای هیأت مدیره و سرپرست باشگاه طبق اساسنامه قرارداد  را امضا می‌کنند. در مصوبه هیأت مدیره هر سه نفر این موضوع را امضا کرده‌اند.

 

* آیا چک های شهر خودرو پاس شده است؟

در رابطه با رضایت‌نامه بله وصول شده است. چک‌های شهر خودرو مشکلی دارد که از بازرسی کل کشور استعلام کردیم که بررسی شود.

 

* آیا برای دریافت رضایت نامه شکایت کرده‌اید؟

نسبت به اصل قرارداد بله اما مبلغ قرارداد نه؛ در واقع اشکالات فنی. یکی از مسائل این است که صاحبان امضاء یعنی مدیرعامل یا یکی از اعضای هیأت مدیره در باشگاه پرسپولیس در آن زمان امضاء نکرده‌اند.

 

* تکلیف اعضای هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس چه می‌شود؟ هنوز قرار نیست اعضای جدیدی اضافه شوند؟ برخی رسانه‌ها از آقای علیپور در این باره نام برده‌اند.

این مسائل در حوزه مجمع باشگاه است و طی روزهای آینده این موضوع تعیین تکلیف می‌شود.

 

* از وضعیت اوساگوآنا خبر دارید؟ گفته می‌شود از مسؤولان باشگاه پرسپولیس ابراز دلخوری کرده و گفته که به ایمیل‌های من پاسخ نمی‌دهند.

من امروز با مدیر برنامه‌های او صحبت کردم. پیگیر کارهای او هستیم اما مشکلی که وجود دارد این است که پرواز مستقیمی از نیجریه به دبی دوحه یا ترکیه وجود ندارد. حتی گفتیم خودتان پول بلیت‌ها را پرداخت کنید که در ایران پول شما را می‌دهیم. حالا قرار است این کار را انجام دهیم تا وقتی به تهران آمد سریعا نسبت به پرداخت دستمزد او نیز اقدام کنیم.

 

* آیا نامه‌ای به باشگاه شهرخودرو ارسال کردید و صحبت‌های خود را به صورت مکتوب هم عنوان کردید؟

این موضوع ارتباطی به خود باشگاه ندارد و ما باید به مراجع نظارتی چنین مسئله‌ای را بگوییم.

 

 

* چه زمانی این کار انجام می‌شود؟

در حال تدارک انجام این کار هستیم.

 

 

* موضوع تمدید قراردادهای بازیکنان پرسپولیس را پیگیری می‌کنید؟ چندی پیش علی علیپور اعلام کرد آماده تمدید قرارداد است اما خبری نشده.

بحث تمدید قرارداد در حوزه اختیارات سرپرست و سرمربی تیم است که آقای یحیی گل‌محمدی نیز چند روز قبل به ما گفتند که بعد از 9 بازی آینده تعیین تکلیف می‌کنند.

 

* به‌عنوان مسؤول باشگاه پرسپولیس تا چه اندازه از اساسنامه فدراسیون فوتبال مطلع هستید؟ برخی افراد مثل آقای سعید آذری از عدم مشارکت اعضاء برای اصلاح اساسنامه ابراز گلایه داشتند.

ما هم خودمان اصرار به اصلاح اساسنامه داریم و نماینده حقوقی ما به‌عنوان نماینده باشگاه در فدراسیون فوتبال حضور دارد و نظرات باشگاه را اعمال می‌کند.

 

* یک سری مباحث درباره قراردادها و درآمدهای فوتبالیست‌ها مطرح است. باشگاه پرسپولیس چقدر از قراردادهای بازیکنان را پرداخت کرده است؟ اگر لیگ لغو شود یا ناتمام بماند کسر قرارداد شامل حال بازیکنان می‌شود؟

در این باره باید هیأت مدیره باشگاه تصمیم بگیرد اما اگر لیگ لغو شود تابع قوانین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هستیم و هرچه بگویند انجام می‌دهیم. بازی‌ها باید برگزار شود. بحث سلامتی بازیکنان هم برای ما اهمیت دارد اما باید بپذیریم که تابع قوانین هستیم و هرچه سازمان لیگ بگوید آن را اعمال می‌کنیم.

 

 

* آیا تست کرونا آنقدر گران است که برخی باشگاه‌ها ابراز گلایه کنند؟

این مسائل بهانه است چون چنین چیزهایی برای سلامتی بازیکنان اهمیت دارد. هر باشگاهی باید ارزش قائل شود و بازیکنان برای او مهم باشند که به مسئله سلامتی‌شان توجه کند. اگر بحث آزمایش‌ها نبود چند بازیکن کرونای خود را منتقل می‌کردند. اگر الزامات سازمان لیگ انجام نمی‌شد شاید ما هم این موضوع را متوجه نمی‌شدیم. اگر باشگاه‌ها بخواهند این موضوع را انجام دهند و همراهی کنند هیچ مشکلی وجود ندارد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .