خانه » اخبار » اخبار ورزشی » چیزی تا ورشکستگی باشگاه ها نمانده است

چیزی تا ورشکستگی باشگاه ها نمانده است

سرمربی سابق انگلیس احتمال ورشکستگی تیم های باشگاهی را در شرایط بحران ویروس کرونا بسیار زیاد خواند. 

در شرایطی که بازیکنان نیاز به تامین مخارج خود دارند باشگاه ها را نباید فراموش کنیم که شرایط بسیار حادی را تجربه می کنند و رقابت های باشگاهی تعطیل است و منبع درآمد باشگاه ها قطع شده است و به همین خاطر پرداخت کردن حقوق بازیکنان و الزامات قرارداد کار این تیم ها را بسیار دشوار کرده است و باشگاه ها نزدیک به ورشکستگی هستند. 

 

 

 

 

او در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان باید دستمزد خود را کاهش دهند گفت:« همه ما باید چیزی بپردازیم. زندگی آنطور که انتظار داشتیم نبوده است. از یک راه یا راه دیگری باید برای حل بحران کمک کنیم.

در سوئد من از تیم دسته سوم Torsby پشتیبانی می کنم و هیچ پولی از طرف حامی مالی به باشگاه وارد نمی شود. این باشگاه مجبور شد افرادی را که برای آنها کار می کنند اخراج کند. بنابراین بازیکنان باید ببینند که حقوقشان باید کمک شود وگرنه عواقب بدی در انتظار خیلی ها است. اگر چیزی از اسپانسر و فروش بلیط وجود ندارد از کجا پول می گیرید؟ بنابراین اگر فوتبال وجود نداشته باشد حامی مالی وجود نخواهد داشت و باشگاه نمی تواند هزینه خدمات عادی را بپردازد. با این شرایط همه باید چیزی را از دست بدهند.»

 

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت:« خیلی از تیم های لیگ های دسته یک و دو هستند که در صورتی که چند ماه به درآمدهای بازی ها و پخش زنده نرسند ورشکست می شوند و راهی برای فعالیت نخواهند داشت. بالاخره این شرایط تمام می شود و فوتبال باز خواهد گشت. من هم مثل خیلی های دیگر دلم برای فوتبال تنگ شده است.»

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .