خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کاخا: از پارس جنوبی به فیفا شکایت می کنم

کاخا: از پارس جنوبی به فیفا شکایت می کنم

“” کاخابرکاکاشویلی یکی از بازیکنان خارجی بود که در ابتدای فصل به پارس جنوبی پیوست اما در میانه راه دچار مصدومیت از ناحیه رباط داخلی شد و در نیم فصل نیز با حضور هومن افاضلی در راس کادرفنی او از این تیم کنار گذاشته شد. کاخا اما حالا مطالبات خود را از پارس جنوبی دریافت نکرده و قصد دارد به فیفا شکایت کند.

کاخا در گفت و گو با خبرنگار “” در این باره عنوان کرد: من در ابتدای فصل به احترام حضور آقای فراز کمالوند که او را می شناسم و مربی توانمندی است با قراردادی ریالی و اندک حاضر شدم با پارس جنوبی قرارداد ببندم اما با رفتن ایشان متاسفانه مدیران باشگاه برخورد خوبی با من نداشتند.

وی ادامه داد: من فقط 30 درصد از مبلغ قراردادم را دریافت کردم و دیگر هیچ پولی نگرفتم. من در بازی با استقلال که پخش مستقیم کشور ایران هم بود مصدوم شدم و پیراهن پارس جنوبی را برتن داشتم که این اتفاق افتاد. همه این مساله را دیدند اما باشگاه در آن مقطع برای هزینه های درمانم اقدام درستی نکرد و بعد از آن هم مجبور شدم پایم را جراحی کنم. متاسفانه در نیم فصل هم خیلی راحت مرا کنار گذاشتند و هیچ توضیحی نیز ندادند.

هافبک پارس جنوبی در پاسخ به این پرسش که آیا کنار گذاشتنش به خاطر مصدومیت بود بیان کرد: من خیلی زود به ترکیب برمی گشتم. همین حالا پایم کاملا بهبود پیدا کرده و می توانم بازی کنم.اینکه مرا را به خاطر مصدومیت کنار گذاشتند بهانه بود چون من نهایتا بعد از یکماه به تمرینات گروهی برمی گشتم.

کاخا درباره مطالباتش از پارس جنوبی بیان کرد: مدیران باشگاه باید کل پولم را بدهند. من تا الان به احترام فراز کمالوند و دوستی ای که با او دارم صبر کردم اما واقعا از اینجا به بعد نمی توانم چون احساس می کنم مدیرعامل باشگاه می خواهد اذیتم کند. به همین خاطر با ادامه این روند برای دریافت حق و حقوقم به فیفا شکایت می کنم.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .