خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کاریوس: نصف باشگاه های لیگ برتر دنیا من بودند

کاریوس: نصف باشگاه های لیگ برتر دنیا من بودند

کاریوس که بعد از اشتباهاتش در فینال چمپیونزلیگ 2008 به بشیکتاش قرض داده شده بود به تازگی قرارداد قرضی اش را با این باشگاه ترکیه ای را به پایان رساند و به لیورپول برگشت؛ جایی که با توجه به حضور آلیسون شانس چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی ندارد.

اما اولین تجربه او در فوتبال انگلیس حضور در منچسترسیتی بین سال های 2009 تا 2011 بود اما در نهایت بدون اینکه در حتی یک بازی هم برای آبی ها انجام بدهد این باشگاه را ترک کرد.

او به ترنسفر مارکت گفت: من در آن زمان در تیم زیر 16 سال بازی می کردم و بازیکن یاب های زیادی در بازی ها حضور داشتند. در 16 سالگی می توانید اولین قرارداد حرفه ای تان را امضا کنید. من در آن زمان از همه جور باشگاهی پیشنهاد داشتم اما منچسترسیتی به دنبال کمک کردن به من بود.

 

 

 

آنها به من ثابت کردند که برنامه مشخصی دارند؛ برای مثال اینکه چطور می توانم در بازی های بزرگسالان بازی کنم. این من را شیفته خودش کرد. من می توانستم در اشتوتگارت هم بمانم اما برنامه آنها به اندازه برنامه منچسترسیتی من را متقاعد نکرد.

بنابراین به خودم گفتم  این چالش را می پذیرم و به انگلیس می روم. چه باشگاه های دیگر به دنبال من بودند؟ احساس می کردم نیمی از تیم های لیگ برتر. در آلمان من تنها با اشتوتگارت کار کردم زیرا اشتوتگارت به کار با جوانان معروف بود و هست. من از کار در آنجا واقعا لذت می بردم.

در آن زمان من تنها برنامه منچسترسیتی و اشتوتگارت را شنیدم. در آن زمان ورود سرمایه گذارها تازه آغاز شده بود. منچسترسیتی باشگاهی بود که خیلی به بازیکنان جوانش تکیه داشت. خیلی ها پیشرفت کردند و آکادمی در موقعیت خوبی بود. به همین دلیل من تصمیم گرفتم به این باشگاه بروم.
.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .