خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کاستا: کونته یک فصل هم نمی‌توانست مربی رئال باشد

کاستا: کونته یک فصل هم نمی‌توانست مربی رئال باشد

کاستا: کونتهبه گزاارش کونته که در حال حاضر هدایت اینتر را برعهده دارد با یوونتوس و چلسی قهرمانی در سری آ و لیگ برتر انگلیس را جشن گرفت. او در دوران حضور در چلسی با کاستا دچار مشکل شد و در نهایت از طریق پیامک به او گفت که به او نیازی ندارد.

این ملی پوش اسپانیایی که پس از آن به اتلتیکو مادرید برگشت از هر فرصتی برای انتقاد از مربی سابقش استفاده می کند.

البته کاستا تاکید کرد که مشکلی با کونته ندارد و او را مربی بااستعدادی می داند اما معتقد است که او فاقد آن خصیصه انسانی لازم برای موفق شدن در تیمی مانند رئال مادرید است.

او به ای اس پی ان گفت: من و کونته بیرون از زمین مشکل داشتیم اما من فکر می کنم او واقعا مربی خوبی است. من حس بدی نسبت به کونته ندارد اما او برای اینکه یک مربی درجه یک باشد نیاز دارد که جنبه انسانی مربیگری اش را تغییر بدهد. او خیلی بدبین است. در تیمی مانند رئال او هرگز نمی تواند یک فصل هم مربیگری کند.

 

 

کاستا که اصلیتی برزیلی دارد بعد از انجام دو بازی دوستانه برای سلسائو تصمیم گرفت برای اسپانیا به میدان برود؛ تصمیمی که با انتقادهای زیادی همراه شد.

او در مورد این تصمیم گفت: بعد از دیدار دوستانه مقابل روسیه اسکولاری به من گفت که باز هم با من تماس می گیرد چون من خیلی بازی نکردم. حرف او در ذهنم ماند.

یاد می آید که چند مهاجم تیم مصدوم بودند اما اسکولاری من را انتخاب نکرد. من سکوت کردم اما برای جام کنفدراسیون هم انتخاب نشدم. امکان بازی برای اسپانیا پیش آمد و من پذیرفتم. چطور می توانستم نه بگویم؟ ناگهان آنها شروع کردند به گفتن اینکه اسکولاری من را می خواهد. خب او بعد از آن هم هرگز به من زنگ نزد. چطور ممکن است که او من را می خواست؟

ناگهان دیدم که نوشتند من رویای میلیون برزیلی را خراب کردم. چرا نگفتند که او به دنبال من نبود؟ موضوع ساده است.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .