خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کاپلو به تیم ملی انگلیس کاملا متعهد نبود

کاپلو به تیم ملی انگلیس کاملا متعهد نبود

“” بعد از ناکامی انگلیس در راه رسیدن به یورو 2008 کاپلو جانشین استیو مک لارن شد. این مربی ایتالیایی که با تیم های میلان رئال رم و یوونتوس به افتخارات زیادی رسید توانست به انگلیس به جام جهانی 2010 راه پیدا کند اما در مرحله یک هشتم نهایی با شکست 4-1 مقابل آلمان از دور رقابت ها حذف شدند.

او همچنین سه شیرها را به یورو 2012 رساند اما کمی پیش از این رقابت ها به دلیل درگیری بر سر گرفتن بازوبند کاپیتانی از جان تری توسط اتحادیه فوتبال انگلیس از هدایت این تیم کناره گیری کرد

کول تاکید کرد که کاپلو مربی فوق العاده ای بود اما معتقد است که این مربی ایتالیایی به اندازه گرت ساوتگیت در 4 سال گذشته به تیم انگلیس متعد نبوده است.

 

 

او به دیلی میل گفت:” می توانید بگویید که او یک مربی افسانه ای بود؛ دستاوردهای او باورنکردنی بود.

فکر نمی کنم حضور روی نیمکت انگلیس رابطه ای بود که به خوبی کار کند. احساس نمی کنم او کاملا به تیم انگلیس متعهد بود- و وقتی این را می گویم با احترام تمام این را بیان می کند زیرا فکر می کنم که او مربی بسیار بسیار فوق العاده ای بود اما در این پست نیاز دارید که بر همه چیز مسلط باشید؛ مانند کاری که ساوتگیت انجام می دهد.

ساوتگیت واقعا کاری که برای حضور در این پست لازم است را نشان می‌دهد و من احساس می کنم که به هر دلیلی فابیو به کارش کاملا متعهد نبود. البته من این را با احترام می گویم زیرا با او کار کردم و می دانم که او آن کیفیت را داشت.”

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .