خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کلود ماکله له جدید به رئال پیشنهاد شد

کلود ماکله له جدید به رئال پیشنهاد شد

هنوز هم بسیاری معتقدند یکی از بزرگترین اشتباهات فلورنتینو پرز رئیس رئال موافقت با فروش کلود ماکله له به چلسی در سال 2003 بود. او قربانی انتقال دیوید بکام به رئال مادرید شد در حالی که بهترین هافبک دفاعی آن سال ها محسوب می شد.

 

 

 

 

ایوان لومی مدیر برنامه های فرانسوی که تابستان گذشته باعث انتقال 48 میلیون یورویی فرلاند مندی از لیون به رئال شد باپتیست سانتاماریا را گزینه ای مناسب برای رئال مادرید می داند. بازیکنی که برای آنژه بازی می کند و لومی سبک بازی او را بسیار شبیه به کلود ماکله له می داند.

 

 

 

 

اومی به مارکا گفت:« رئال به بازیکنی مثل کاسیمیرو نیاز ندارد بلکه بازیکنی می خواهد که بتواند کنار کاسیمیرو بازی او را کامل کند. هافبکی که چرک بازی می کند و بازی تیم مقابل را تخریب می کند. من باپتیست سانتاماریا را پیشنهاد می کنم. او شاید شناخته شده نباشد ولی باتجربه و سبک بازی اش شبیه به کلود ماکله له است.

او برای آنژه بازی می کند و در پست خودش اگر بهترین نباشد یکی از بهترین هاست. سانتاماریا می تواند سطح بازی رئال را بالا ببرد. او جوان ولی باتجربه است و در مورد توانایی های او تردیدی ندارم.»

 

 

 

 

سانتاماریا با 25 سال سن مورد توه سویا و ویارئال هم قرار دارد. قیمت او 10 میلیون یورو است و اخیرا به تیم ملی فرانسه نیز دعوت شده است. او تا 2022 با آنژه قرارداد دارد و فصل جاری تنها 14 دقیقه در میدان حاضر نبوده است.

رئال در پست او به دنبال جذب پل پوگبا به عنوان پلان A  و کاماوینگا به عنوان پلان B  است.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .