خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کنایه احساسی قلعه‌نویی به حواشی اخیر(عکس)

کنایه احساسی قلعه‌نویی به حواشی اخیر(عکس)

امیر قلعه‌نویی بعد از صحبت‌هایی که درباره پرسپولیس انجام داد مورد انتقاد تند افشین پیروانی قرار گرفت. مدیر پرسپولیس صحبت‌هایی را علیه سرمربی استقلالی سپاهان انجام داد که باعث تنش در فضای مجازی میان هواداران پرسپولیس و استقلال شد. قلعه‌نویی البته هیچ پاسخی به پیروانی نداد و سکوت پیشه کرد تا اینکه امروز در یک پست اینستاگرامی با جملات احساسی به حواشی اخیر واکنش نشان داده است.

قلعه‌نویی با انتشار عکسی از منصور پورحیدری ناصر حجازی و غلامحسین مظلومی 3 اسطوره فقید استقلال در صفحه‌شخصی‌اش نوشته است: «این روزها دنبال واژه‌ای می‌گردم تا محبت این روزها را معنا کنم. معرفت مرام یا هر چیز دیگری که بود مرا به سال‌های دور برد. به روزهایی که اگر در زمین خاکی محل کسی بی‌مبالاتی می‌کرد و آسیبی می‌رساند تمام تیم و حتی آنها که از بیرون نگاه می‌کردند نگران بودند تا آن خشونت و زشتی عادت نشود.

باید از همه آنهایی که این روزها محبت را به من تمام کردند تشکر کنم. پیشکسوتان – حتی از تیم های رقیب- شاگردان سابقم هنرمندان عزیز و همبازی‌ها و دوستان قدیمی و مردم عزیز که دوست داشتم فرصت بود تا یک به یک از آنها تشکر کنم اما امکان آن وجود ندارد‌.

در آخر باید بگویم بزرگترها و احترام‌شان- باوجود اختلاف سلیقه – توپ زمین بازی ما نیست که هر وقت دل‌مان خواست به آن لگد بزنیم. مثل همین عکس که یادم می‌‌اندازد تاریخ و افتخار در گرو گرامی دانستن بزرگترها است.. خوابتان آرام بزرگ‌تر‌های ما».

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .