خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کونته به دنبال یک گزینه دیگر لیگ برتری

کونته به دنبال یک گزینه دیگر لیگ برتری

 

از زمانیکه آنتونیو کونته هدایت اینتر را در دست گرفته این باشگاه علاقه زیادی به جذب بازیکنان شاغل در لیگ برتر انگلیس نشان داده و تا به حال ستاره هایی چون روملو لوکاکو کریستن اریکسن اشلی یانگ و الکسیس سانچس راهی سن سیرو شده اند. حالا نشریه ایتالیایی کالچو مرکاتو خبر از احتمال انتقال یان فرتونگن نیز به اینتر داد.

 

 

قرارداد این مدافع باتجربه در پایان فصل با تاتنهام به پایان خواهد رسید و به نظر می رسد ژوزه مورینیو نیز علاقه ای به حفظ یان فرتونگن ندارد. اگرچه این بازیکن از زمان حضور سرمربی پرتغالی بیشتر از گذشته در ترکیب ثابت قرار گرفته اما تمدید قرارداد او در هاله ای از ابهام قرار دارد و به نظر می رسد تاتنهام حتی جانشین او را نیز انتخاب کرده است. گزینه مورد نظر مورینیو استفان ساویچ مدافع باکیفیت اتلتیکومادرید است.

 

البته به جز اینتر باشگاه رم نیز علاقمند به خرید یان فرتونگن با قراردادی آزاد در بازار نقل و انتقالات تابستانی است. این مدافع 33 ساله که از سال 2012 و از آژاکس راهی اسپرز شد در این سالها 311 بار برای تاتنهام بازی کرد و بخش مهمی از تیم رویایی مائوریتسیو پوچتینو در مسیر رسیدن به فینال لیگ قهرمانان بود.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .