خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کین: شوخی های رونی و فردیناند را نمی فهمیدم

کین: شوخی های رونی و فردیناند را نمی فهمیدم

کین که در سال 1993 به منچستریونایتد پیوست بعد از جدایی اریک کانتونا به کاپیتان اول این تیم تبدیل شد و کمک کرد تا این تیم در سال 1999 به یک سه گانه تاریخی برسد. او که در سال 2005 و بعد از مشکلاتی که با سرالکس فرگوسن پیدا کرد راهی سلتیک شد تایید کرد که با بازیکنان جوانی هم که به تیم اضافه می شدند نمی توانست ارتباط مناسبی داشته باشد.

او به اسکای اسپورتس گفت: رختکن تیم دائما در حال تغییر است و در هر تابستان یک یا دو چهره جدید به تیم اضافه می شوند و بازیکنان جوان به تیم می آیند. صادقانه بگویم وقتی به روزهای پایانی دوران حرفه ای ام نزدیک شدم به اطراف رختکن نگاه می کردم و بازیکنانی مانند وین رونی ریو فردیناند دارن فلچر و جان اوشی را می دیدم؛ شرایط تغییر کرده بود.

 

 

دینامیک تیم تغییر می کرد و من همیشه با آن همراه بودم- زیرا این به شما انرژی می دهد به ویژه اگر آنها بازیکنان خوبی بودند که می توانستند به شما در بردن جام کمک کنند.

اما در سال های آخر به یاد دارم که نمی توانستم با بعضی از بازیکنان و شوخی های شان کنار بیایم. به ندرت با بعضی از آنها صحبت می کردم اما دائما به تصویر بزرگی فکر می کردم که آیا آنها می توانند به بازیکن بزرگی برای منچستریونایتد تبدیل بشوند یا نه. این مهمترین مسئله بود.

حتی شوخی های رونی و فردیناند را هم نمی گرفتم. از نظر شخصیتی فکر می کردم آنها به من نمی خورند. من حرفه ای بودم و آنها هم همگی بازیکنان خیلی خوبی بودند بنابراین از بازی کردن کنار آنها راضی بودم اما از نظر ارتباط داشتن اینکه بخواهم با آنها چای یا قهوه بخورم فکرش را هم نکنید.

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .