خانه » اخبار » اخبار ورزشی » کیه لینی: گاز گرفتن سوارز؟ او را تحسین می کنم!

کیه لینی: گاز گرفتن سوارز؟ او را تحسین می کنم!

مدافع باشگاه یوونتوس و تیم ملی ایتالیا اخیراً کتاب زندگی نامه خود را منتشر کرد که در آن درباره مسائل مختلف از جمله اتفاقات گذشته صحبت شده است. یکی از مواردی که کیه لینی درباره آن صحبت کرده به صحنه جنجالی جام جهانی ۲۰۱۴ برمی گردد؛ جایی که لوئیس سوارز در حرکتی عجیب شانه او را گاز گرفت.

 

کیه لینی حالا در بخشی از کتاب خود صحبت های جالبی را درباره آن صحنه مطرح کرده است. او در این باره می‌گوید: حقیقت این است که من بدی های سوارز را تحسین می کنم چرا که اگر آنها را از دست می داد به بازیکنی متوسط تبدیل می شد.

 

هیچ چیز عجیبی در آن روز جام جهانی ۲۰۱۴ رخ نداد. من بیشتر زمان بازی ادینسون کاوانی که او هم بازیکن فوق‌العاده دیگری بود را مهار کردم و هرگز عقب نکشیدم.

 

 

 

 

کیه لینی در ادامه گفت: ناگهان دیدم که لوئیس سوارز شانه من را گاز گرفته است. این اتفاق افتاده بود و همه چیز در آن‌جا واضح بود. با این حال این استراتژی و روش سوارز است که کاملاً به روش بدن به بدن عمل می‌کند. می توانم بگویم من هم اینگونه هستم. من و سوارز شبیه به هم هستیم و دوست دارم با او مانند مهاجمان روبرو شوم.

 

 

چند روز بعد از بازی با من تماس گرفت اما دیگر احتیاجی به عذرخواهی وجود نداشت. بدی و شرارت جزئی از بازی است و من آن را تقلب نمی نامم. شما باید همیشه برای پیروز شدن با هوش باشید.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .