خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گاف مهران مدیری در مصاحبه با نیکبخت

گاف مهران مدیری در مصاحبه با نیکبخت

شب گذشته علیرضا واحدی نیکبخت ستاره سابق تیم ملی استقلال و پرسپولیس میهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود. نیکبخت در این برنامه حرف های جالبی را درباره دوران فوتبالش برزبان آورد که یکی از عجیب ترین این صحبت ها درباره نرفتن به جام جهانی 2006 آلمان بود. نیکبخت در این گفت و گو اعلام کرد به دلیل ترسی که از پرواز دارد در سال 2005 که صعود تیم ملی به جام جهانی قطعی شده بود خودش را به مصدومیت زد تا همراه ایران به سفر نرود. در آن مقطع تیم ملی باید یک دیدار تشریفاتی را در خاک ژاپن با تیم ملی این کشور برگزار می کرد که نیکبخت به خاطر نرفتن به سفر ژاپن خودش را به مصدومیت زده و به همین خاطر جام جهانی آلمان را نیز از دست داده است.

این صحبت اما در حالی مطرح شد که نیکبخت در دوران فوتبالش سفرهای خارجی طولانی مدت زیادی انجام داده است. او در سال 2002 با تیمی که قهرمان بازی های آسیایی شد به بوسان کره جنوبی با هدایت برانکو ایوانکوویچ سفر کرد. او همچنین قبل از بازی های آسیایی بوسان همراه با تیم ایران به تایلند سفر کرده بوده و با پیراهن استقلال نیز سفرهایی به شرق آسیا داشت و برای تیم هایش بازی کرد.

 
حال اینکه با وجود انجام سفرهای متعدد به شرق آسیا نیکبخت اعلام کرده برای دیدار با ژاپن خودش را به مصدومیت زده تا از سفر طولانی با هواپیما دوری کند و همین موضوع سبب شده جام جهانی را از دست بدهد جای تعجب دارد. از طرف دیگر این ستاره سابق استقلال در سفرهای داخلی متعددی با هواپیما جابه جا شده و حتی وقتی در امارات بازی می کرد نیز سفرهای پروازی متعددی انجام داد که همه اینها ابهام های زیادی را درباره صحبت هایش در دورهمی باقی می گذارد.

در چنین شرایطی می توان به این نکته رسید که شاید اگرمهران مدیری اطلاعات فوتبالی قوی تری داشت می توانست نیکبخت را به خاطر این صحبت به چالش جدی بکشاند. بی تردید اگر مجری برنامه دورهمی از سفرهای طولانی نیکبخت برای مسابقات دیگر خبر داشت و می دانست که او چندین و چند بار سوار هواپیما شده و حتی به شرق آسیا نیز سفر کرده این مساله را با او در میان می گذاشت و اتفاقات جالب تری نیز رخ می داد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .