خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گرانترین بازیکن تاریخ اتلتیکو در راه منچستر

گرانترین بازیکن تاریخ اتلتیکو در راه منچستر

“” منچستریونایتد پس از اتمام کرونا و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی فصل بعد روزهای شلوغی را پیش رو خواهد داشت. شیاطین سرخ قصد دارند تیمی مدعی تر از همیشه را روانه فصل 21-2020 کنند و برای این مهم تمایل به جذب یکی دو ستاره بزرگ را دارند.

طبق ادعای “Le10Sport” یکی از اهداف منچستریونایتد ژوائو فلیکس است. ستاره پرتغالی که تابستان گذشته با انتقالی 126 میلیون یورویی از بنفیکا راهی اتلتیکو شد و گران ترین بازیکن باشگاه لقب گرفت.

 

 

 

 

ژوائو 20 ساله اما شروع خوبی در این باشگاه نداشته و پس از 28 بازی تنها موفق به زدن شش گل شده است. این در حالی است که او فصل گذشته در بنفیکا و در 43 بازی 20 گل به ثمر رسانده بود. ژوائو در بسیاری از بازی های مهم نیز با تصمیم دیگو سیمئونه روی نیمکت نشسته است.

 

طبق ادعای این منبع فرانسوی ژوائو که سبک بازی اتلتیکو را یکی از دلایل ناکامی اش می داند به پیشنهاداتی که برای وی می رسد توجه ویژه ای دارد. جذاب ترین پیشنهاد از سوی یونایتد است. گویا تماس های اولیه نیز بین طرفین برقرار شده و ژرژ مندس مدیر برنامه های ژوائو در این بین نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

 

 

 

 

منچستر که زمستان گذشته برونو فرناندز پرتغالی را به خدمت گرفت حالا قصد دارد ستاره آینده در دیگری را از پرتغال شکار کند. او همراه با جیدون سانچو از بازیکنانی است که یونایتد قصد دارد برای تقویت خط حمله خود جذب کند.

اپیدمی کرونا ضرر اقتصادی زیادی به اتلتیکو وارد کرده و این شاید خبر خوبی برای یونایتد باشد. ارزش ستاره پرتغالی نیز از 100 میلیون یورو به 81 میلیون یورو در وبسایت ترانسفرمارکت سقوط کرده است اما او که تا 2026 با اتلتیکو قرارداد دارد کار دشواری برای جلب رضایت سران باشگاه به منظور جدایی خواهد داشت. به عبارتی اگر یونایتد قصد جذب ژوائو را دارد باید رقمی بالاتر از 126 میلیون یورو پرداخت کند. رقمی که باید دید در نهایت سران اتلتیکو را پای میز مذاکره می آورد یا خیر.

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .