خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گزینه اینتر برای واگذاری لائوتارو به بارسا مشخص شد

گزینه اینتر برای واگذاری لائوتارو به بارسا مشخص شد

بر کسی پوشیده نیست که لائوتارو مارتینز جدی ترین هدف بارسلونا در فصل تابستان محسوب می شود و حالا اخبار گاتزتا دلااسپورت حاکی از آن است که اینتر و بارسلونا توافق کرده اند که جونیور فیرپو بخشی از قرارداد انتقال لائوتارو مارتینز به نوکمپ باشد و باشگاه ایتالیایی به خرید آرتورو ویدال یا ساموئل امتیتی ​​علاقه ای نشان نداده است.

 

 

بلوگرانا تمایلی ندارد بند 111 میلیون یورویی آزاد شده در قرارداد لائوتارو را پرداخت کند بنابراین سعی دارد در مذاکره با اینتر بازیکنی را به عنوان بخشی از معامله راهی این تیم کند تا اینگونه هزینه خرید ستاره آرژانتینی نراتزوری کاهش یابد.

 

جونیور فیرپو دفاع چپ بااستعدادی است در آگوست پیش رو 24 ساله می شود و تاکنون این فصل در 17 بازی برای بارسلونا یک گل زد و یک پاس گل نیز ارسال کرده است. علیرغم تمایل اینتر به خرید ویدال بارسا می خواهد با حضور او در این معامله 20 الی 25 میلیون یورو از قرارداد لائوتارو کم کند که با توجه به سال آخر قرارداد این هافبک شیلیایی اینتر پرداخت این رقم را منطقی نمی داند. همچنین مصدومیت های متوالی ساموئل اومتیتی در سال های اخیر باعث شده اینتر علاقه ای به خرید این مدافع فرانسوی نیز نداشته باشد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .