خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گزینه جدید چلسی برای جانشینی دروازه بان اسپانیایی

گزینه جدید چلسی برای جانشینی دروازه بان اسپانیایی

در تابستان سال ۲۰۱۸ بود که چلسی با یک قرارداد گران قیمت دروازه بان جوان و اسپانیایی اتلتیکو بیلبائو یعنی کپا آریسابلاگا را به خدمت گرفت؛ اتفاقی که باعث شد بسیاری معتقد باشند که چلسی تا چند سال آینده خیالش از پست دروازه بانی راحت خواهد بود.

 

 

 

 

اوضاع برای دروازه‌بان اسپانیایی اما مطابق انتظار پیش نرفت و او نتوانسته عملکرد خوبی در ترکیب چلسی ارائه دهد تا جایی که کپا اخیراً به یک نیمکت نشین زیر نظر فرانک لمپارد تبدیل شده چرا که سرمربی انگلیسی در چند بازی آخر تیمش پیش از تعلیق رقابت ها به دلیل شروع ویروس کرونا از ویلی کابایرو درون دروازه استفاده کرده بود.

 

عملکرد نه چندان خوب کپا باعث شده که شایعات زیادی در رابطه با احتمال جدایی او از چلسی در نقل و انتقالات پیش رو به گوش برسد. همچنین گفته می‌شود که این تیم لندنی گزینه‌های خود را هم برای خط دروازه مشخص کرده است. بر این اساس به نظر می‌رسد که آبی‌های لندن علاقه زیادی به جذب دروازه بان کامرونی آژاکس یعنی آندره اونانا داشته باشند.

 

حالا و در همین رابطه اما سان مدعی شده که دروازه بان سوئیسی دورتموند یعنی رومن بورکی به گزینه جدید فرانک لمپارد و تیمش برای تقویت خط دروازه تبدیل شده است. بورکی تنها یک فصل دیگر با دورتموند قرارداد دارد و بر اساس ادعای سان چلسی می تواند با ۱۵ میلیون پوند او را به استمفوردبریج منتقل کند.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .