خانه » اخبار » اخبار ورزشی » گلایه سرپرست سابق پارس جنوبی از اعضای تیم

گلایه سرپرست سابق پارس جنوبی از اعضای تیم

روز گذشته اعضای تیم پارس جنوبی بیانیه ای انتقادی را خطاب به وزیر نفت نوشتند و نسبت به شرایط مالی این تیم واکنش نشان دادند. انتشار این بیانیه حواشی زیادی ایجاد کرد و حتی گفته شد برخی بازیکنان پارس در جریان انتشار آن نبوده اند.

از این رو عبدالرحیم خطیب سرپرست سابق پارس جنوبی که اهل شهرستان جم است نیز گلایه هایی در این خصوص دارد. او گفت: من فکر می کنم نباید خیلی به این موضوعات دامن بزنیم. چنین مسائلی باعث ناراحتی مردم شهرستان جم و هواداران خوب پارس جنوبی می شود. من خودم 4 سال در پارس بودم و مشکلات این تیم را درک می کنم اما به نظرم نباید جوی درست شود که به وجهه وزارت نفت و دیگر ارگان ها آسیب بزند.

وی ادامه داد: تا جایی که ما می دانیم اعضای پارس جنوبی تاکنون 50 درصد از مبالغ قراردادهایشان را دریافت کردند و حتی اعضای کادرفنی کنونی با وجود اینکه فقط 4 بازی روی نیمکت بودند هم 50 درصد پول گرفتند و درست نیست در این شرایط بخواهیم خودمان برای تیم حاشیه درست کنیم.

سرپرست سابق پارس جنوبی همچنین گفت: وزارت نفت تا به حال به پارس جنوبی کمک های زیادی انجام داده استاندار بوشهر فرماندار جم مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان بوشهر و سایر ارگان ها هم حمایت های زیادی از این تیم انجام دادند و قطعا این نگاه در آینده هم وجود دارد.

خطیب در پایان افزود: امیدوارم همه با هم در فضای همدلی بتوانیم این تیم را در شرایط مطلوب حفظ کنیم. پارس جنوبی نیاز به آرامش دارد و شک نکنید مشکلات نیز برطرف خواهد شد تا این تیم با قدرت به کارش ادامه دهد و در لیگ برتر هم باقی بماند.

.
برچسب ها :
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .