خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یادآوری AFC با نکونام و عمران‌زاده (عکس)

یادآوری AFC با نکونام و عمران‌زاده (عکس)

“” اینستاگرام ای‌اف‌سی که در این هفته‌ها با درج پست‌های جذاب و نظرسنجی‌های مختلف مخاطبان خود را درگیر بحث و تبادل نظر کرده و مطالب مختلف ملی و باشگاهی به نمایش گذاشته امروز به یادآوری خاطرات فصول اخیر لیگ قهرمانان آسیا پرداخت.

 

تیم‌های منتخب و رویایی فصل‌های ۲۰۱۳ ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ لیگ قهرمانان آسیا سوژه امروز صفحه اینستاگرام کنفدراسیون فوتبال آسیا بوده که در بین تیم‌ها نام دو بازیکن ایرانی و پیشین استقلال هم دیده می‌شود.

 

هیچ یک از بازیکنان ایرانی در تیم‌های منتخب سال‌های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ لیگ قهرمانان آسیا حضور ندارند اما نام حنیف عمران‌زاده و جواد نکونام که در تیم رویایی فصل ۲۰۱۳ این رقابت‌ها بود امروز دوباره یادآوری شده است.

 

نام عمران‌زاده و نکونام در حالی جزو ۱۱ نفر منتخب فصل ۲۰۱۳ لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته که این دو بازیکن در آن مسابقات عملکرد خوبی از خود ارائه کرده و نقش موثری در صعود تیم‌شان به‌عنوان صدرنشین گروه D و راهیابی نماینده ایران تا نیمه نهایی بازی‌ها را داشتند؛ رقابت‌هایی که با بدشانسی و ناکامی آبی‌ها در برتری مقابل اف. سی. سئول کره جنوبی و راهیابی به فینال همراه بود.

 

 

اینستاگرام ای‌اف‌سی در پست «راه بازگشت به چهارشنبه» که هر هفته به دوران افتخارآمیز و خاطره‌انگیز مرتبط است از مخاطبان خود سوال کرده که کدام تیم طی سه فصل ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۵ بهترین هستند و کدام تیم را دوست دارید؟

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .