خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یوونتوس نصف بازیکنان بارسا را می خواهد!

یوونتوس نصف بازیکنان بارسا را می خواهد!

 بارسا و یوونتوس هفته هاست که در حال مذاکره با یکدیگر هستند. ابتدا بارسلونا بود که پیشنهاد جذب میرالم پیانیچ را مطرح کرد. یووه در پاسخ اعلام کرد که آرتور ملو را می گیرد و پیانیچ را واگذار خواهد کرد. با مخالفت ملو این قضیه منتفی شد.

 

 

 

 

سپس یوونتوس جذب آنسو فاتی را پیشنهاد داد که بارسا در پاسخ اعلام کرد برای جدایی او باید رقم فسخ 170 میلیون یورویی پرداخت شود. رقمی که وقتی فاتی به 18 سالگی برسد تا 400 میلیون یورو افزایش پیدا خواهد کرد.

طبق ادعای توتواسپورت یوونتوسی ها در مذاکرات خود با بارسا پیشنهاد جذب بازیکنانی چون پِدری(تیم دوم بارسا) ترینکائو(خرید پرتغالی جدید بارسا) کارلس آلنیا ریکی پویج و تی ایلایکس از تیم جوانان بارسا را مطرح کرده است. به اینها باید آرتورو ویدال عثمان دمبله نلسون سمدو و جونیور فیرپو را هم اضافه کرد.

 

 

 

 

در واقع مذاکرات دو باشگاه تبدیل به یک کلاف سردرگم و پیچیده شده و دورنمای روشنی در آن دیده نمی شود. نه بارسا حاضر است ستاره های خود را مفت از دست بدهد و نه یوونتوس تمایلی برای از دست دادن ستاره بوسنیایی خود دارد اما شرایط بازار به گونه ای است که حتی باشگاه بزرگ هم دیگر توان مالی سابق را ندارند و برای جذب بازیکنان مدنظر خود به معاوضه فکر می کنند.

اکنون باید دید با شروع نقل و انتقالات تابستانی مذاکرات دو طرف وارد چه مرحله ای خواهد شد.

 

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .