خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک فرانسوی، کابوس جدید دراگان اسکوچیچ! (عکس)

یک فرانسوی، کابوس جدید دراگان اسکوچیچ! (عکس)

این در شرایطی است که ویلی سانیول جمعه هفته گذشته در برنامه فوتبال 120 حاضر شد و به سوالات مجری این برنامه پاسخ داد و درباره بازیکنانی نظیر علی کریمی و وحید هاشمیان صحبت و گفتگو کرد.

 

سانیول 43 ساله که به عنوان یک دفاع کناری سال ها بازیکن تیم ملی فرانسه بود مهم ترین تجربه سرمربیگری خود را در بایرن مونیخ سپری کرده و به عنوان مربی موقت در یک بازی به جای کارلو آنچلوتی تیم سابقش را هدایت کرده است. او همچنین در 10 مسابقه همان سال به عنوان دستیار آنجلوتی در بایرن کار می‌کرد.

 

 

وی در حال حاضر بیکار است اما قبلا سرمربی تیم بوردوی فرانسه هم بوده. مدافع سابق بایرن مونیخ همچنین مدت کوتاهی هدایت تیم زیر 21 سال های فرانسه را نیز برعهده داشته ولی در این پست باقی نمانده است. شایعه حضور ویلی سانیول در ایران ممکن است از سوی ایجنت او و باتوجه به مصاحبه اش با فوتبال 120 و طرح نامش در رسانه های ایران باشد و البته کسی در فدراسیون نیست که این خبر را تائید یا تکذیب کند.

 

تیم ملی فوتبال ایران در زمستان گذشته دراگان اسکوچیچ را به عنوان سرمربی خود برگزیده و با آغاز مسابقات لیگ او به ایران خواهد آمد تا مسابقات فوتبال ایران را زیر نظر بگیرد. اگرچه تا اولین بازی اسکو در تیم ملی فوتبال ایران راه درازی باقی مانده و او باید با موضوع طرح نام های دیگر به عنوان جانشینش کنار بیاید.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .