خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک لژیونر و یک ستاره از بوندسلیگا جذب می کنیم

یک لژیونر و یک ستاره از بوندسلیگا جذب می کنیم

به نظر نمی رسد که باشگاه بایرن مونیخ از ناحیه شیوع کرونا دچار ضرر و زیاد اقتصادی زیادی شده باشد. حسن صالح حمیدزیچ مدیر ورزشی بایرن امروز به خبرنگاران گفت که قصد جذب یک ستاره بین المللی و یک ستاره شاغل در بوندسلیگا را دارند.

این در حالی است که بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی به دلیل تعطیلی فوتبال و قطع منابع درآمد با مشکلات اقتصادی روبرو شده اند. هرچند صالح حمیدزیچ  نامی از بازیکنان مدنظر بایرن نبرد ولی بسیاری معتقدند او به لروی سانه تیمو ورنر و کای هاورترز اشاره می کرد.

 

 

 

 

مدیر ورزشی بایرن گفت:« بایرن هر سال با هدف فتح لیگ قهرمانان کار را شروع می کند. ما برای رسیدن به این هدف باید تیم را قدرتمندتر از همیشه ببندیم. برای فصل آینده ما قصد جذب یک ستاره بین المللی آلمانی و نیز یک ستاره از بوندسلیگا را داریم. مطمئنم که آنها به ما در راه ارائه یک فوتبال جذاب و نیز کسب نتایج خوب کمک خواهند کرد.»

 

 

 

 

بایرن تابستان گذشته بسیار به جذب لروی سانه ستاره منچسترسیتی نزدیک شده بود ولی مصدومیت رباط صلیبی این بازیکن در بازی سوپرکاپ برابر لیوپول انتقال را متوقف کرد.

بایرنی ها همچنین کای هاورتز از لورکوزن و تیمو ورنر از لایپزیش را نیز به دقت زیر نظر دارند و از بین این دو نیز یکی راهی مونیخ خواهد شد.

 

 

اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .