خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک معاوضه جذاب در انتظار بارسلونا و آرسنال

یک معاوضه جذاب در انتظار بارسلونا و آرسنال

بارسلونا هنوز در مورد نهایی کردن خرید لائوتارو مارتینز از اینتر اطمینان ندارد و سرسختی مدیران نراتزوری ممکن است این انتقال را منتفی کند. نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد به همین دلیل مدیران بارسا مذاکراتی برای خرید پیر آمریک اوبامیانگ ستاره اهل گابن آرسنال نیز با این باشگاه داشته اند.

 

به نظر می رسد اوبامیانگ تمایلی به تمدید قرارداد با توپچی ها ندارد و ناکامی های فصول اخیر این باشگاه او را به فکر جدایی انداخته است. آرسنال نیز چاره ای جز فروش اوبامیانگ نخواهد داشت و حاضر است با رقم 40 میلیون یورو او را به بارسلونا بفروشد.

 

 

اما آرسنال از بارسلونا خواسته به پیشنهاد معاوضه اوبامیانگ با عثمان دمبله نیز فکر کند. وینگر جوان و فرانسوی بارسلونا در سه فصل اخیر بازی های زیادی را به علت مصدومیت از دست داده و بازیکن محبوبی در رختکن نیز به شمار نمی آید. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال جدایی دمبله از بارسا مطرح شده و آرسنال می تواند مقصد بعدی این بازیکن لقب گیرد.

 

این در حالیست که اخیرا یوونتوس نیز خواهان خرید دمبله شده است و ممکن است نام او در قرارداد معاوضه با میرالیم پیانیچ قرار گیرد. اما در صورت علاقه بارسا به خرید اوبامیانگ احتمال انتقال دمبله به لندن افزایش خواهد یافت و با توجه به ترافیک مهاجمان حاضر در نوکمپ بعید است دمبله فصل بعد جایی در این تیم داشته باشد.

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .