خانه » اخبار » اخبار ورزشی » یک مقصد غیرمنتظره در انتظار مهاجم جنجالی ایتالیایی

یک مقصد غیرمنتظره در انتظار مهاجم جنجالی ایتالیایی

بازگشت به ایتالیا و سری آ نیز چندان برای ماریو بالوتلی خوش یمن نبود و او این فصل نتوانست کمک چندانی به برشا کند و در صورت از سرگیری فصل این باشگاه یکی از نامزدهای مسلم سقوط به دسته پایین تر خواهد بود. به نظر می رسد مدیران برشا نیز علاقه چندانی به ادامه همکاری با ماریو بالوتلی ندارد و اخبار حاکی از احتمال حضور او در کشور برزیل است.

 

 

طبق ادعای گاتزتا دلااسپورت مینو رایولا مدیر برنامه این بازیکن برای فصل آینده در حال نهایی کردن یک انتقال هیجان انگیز برای ماریو بالوتلی به سمت برزیل است. تا به حال تیم هایی چون واسکودوگاما فلامینگو و بوتافوگو برای خرید ماریو بالوتلی وارد عمل شده اند و احتمالا یکی از این سه تیم مقصد بعدی مهاجم 29 ساله ایتالیایی خواهد بود.

 

بالوتلی که در طول دوران ورزش اش در ایتالیا انگلیس و فرانسه بازی کرده است حالا می تواند حضور در برزیل را نیز به این کارنامه اضافه کند . پیش از این اخباری در مورد احتمال انتقال این بازیکن به سوپرلیگ ترکیه و باشگاه گالاتاسرای نیز منتشر شده بود. ماریو بالوتلی امیدوار است با درخشش در فصل بعد در بین بازیکنان دعوت شده به تیم ملی ایتالیا برای جام ملت های اروپا که تابستان بعد برگزار می شود قرار گیرد.

 

 

.
اشتراک گذاری مطلب

باز نشر مطالب مجله اینترنتی ایما تنها با ذکر نام و آدرس سایت مجاز می باشد .