به گزارش “مجله ایما”، محمد آبشک هافبک تیم فولادخوزستان در گفت وگو با رسانه باشگاه فولاد درباره دیدار مقابل شاهین بوشهر و کسب سه امتیاز دیدار گفت: بازی سختی مقابل این تیم داشتیم، درست است شاهین در نیم‌فصل نخست در انتهای جدول حضور داشت اما تغییراتی در نیم‌فصل داشته و سه بازی قبل خود را پیروز شده بود. ما آنالیز خوبی از این تیم داشتیم، تمام راه‌های ممکن برایشان را بستیم و فکر می‌کنم هیچ موقعیتی به آن‌ها ندادیم. می‌توانستیم حتی گل‌های بیشتری نیز بزنیم که روز خوب گلرشان بود اما خدارا شکر در نهایت موفق شدیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز را مال خود کنیم.

 

وی همچنین افزود: ما تفکرمان بازی به بازی است، اکنون تنها به فکر دیدار با ماشین‌سازی هستیم تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. تیممان در نیم‌فصل به‌خوبی تقویت شده و فکر می‌کنم با اضافه شدن چند بازیکن کامل‌تر شده‌ایم. تمام تلاش خودمان را می‌کنیم تا نتایج خوبی در ادامه لیگ بگیریم و در نهایت جایگاهی در شأن مردم خوزستان، نام فولاد و هواداران پرشور خود به دست بیاوریم.

هافبک فولادخوزستان درباره بازی بدون حضور تماشاگران به دلیل پیشگیری از شیوع کرونا گفت: هوادار روح فوتبال است و فوتبال بازی کردن بدون هوادار واقعا جذاب نیست. قطعا اگر در همین دیدار با شاهین بوشهر هواداران حضور داشتند شرایط فرق می‌کرد، عملکردمان که عالی بود و عالی‌تر می‌شد. اما سلامتی هواداران مهم است و این تصمیم برای حفظ سلامتی آن عزیزان گرفته شده است.

 

محمد آبشک همچنین افزود: این را هم باید بگویم که ما بازیکنان هم در خطر ابتلا به این ویروس هستیم، واقعا بهتر است برای حفظ سلامتی بازیکنان، عوامل هر دیدار و خانواده‌های ما بازی‌ها لغو شود اما بالاخره بازیکنیم و تابع نظر مسئولین برگزاری هستیم. هر تیمی که به سفر می‌رود در فرودگاه، هتل، اتوبوس و حتی زمین مسابقه با خیلی از افراد دیگر ارتباط دارد و احتمال انتقال ویروس است. امیدوارم در نهایت این ویروس به‌طور کامل ریشه کن شود و آرامش به جامعه بازگردد.

گفتنی است تیم فولادخوزستان روز پنج‌شنبه از هفته بیست‌ودوم مسابقات باید در ورزشگاه شهدای فولاد به مصاف ماشین‌سازی تبریز برود.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.