دانلود سریال یاغی

بحث واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی این روزها داغ است و وزارت ورزش هم بارها از پیگیری این ماجرا و عزم خود برای خصوصی شدن سرخابی ها خبر داده است.

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت خصوصی سازی سرخابی ها گفت: از شهریور سال قبل جلسات خصوصی سازی را داشتیم و مصمم هستیم که این اتفاق بیفتد. البته واگذاری استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی نیاز به آماده سازی زیرساخت ها و مراحل مختلف دارد. 

وی افزود: جلسه ای روز گذشته در باشگاه استقلال با حضور مسئولان سازمان خصوصی سازی برگزار شد و ظرف یکی 2 روز آینده هم در باشگاه پرسپولیس انجام می شود. ما هر هفته در وزارت ورزش نیز در این باره جلسه داریم و مصمم هستیم که در زمان مقتضی این کار صورت بگیرد. 

معاون وزیر ورزش درباره اینکه تکلیف قرارداد کارگزاران فعلی استقلال و پرسپولیس در صورت واگذاری دو باشگاه چه خواهد شد گفت: خصوصی سازی با بحث کارگزاران متفاوت است. بدیهی است که حتی در صورت خصوصی شدن هم قرارداد سه ساله این دو باشگاه با کارگزاران لحاظ می شود و این کار با هماهنگی سازمان خصوصی سازی صورت گرفته است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.