دانلود سریال یاغی

به گزارش مجله ایما، روز گذشته بود که سرانجام شایعات رنگ حقیقت به خود گرفتند و کریم باقری رسما دستیار دراگان اسکوچیچ در تیم ملی شد. این خبر در حالی انتشار یافت که واکنش بسیاری از هواداران پرسپولیس در شبکه های اجتماعی به آن، منفی بود و آن ها از سرمربی و مدیر باشگاه خود می‌خواستند که با درخواست باقری مخالفت کنند اما در نهایت انصاری فرد و گل محمدی حضور او در کنار اسکوچیچ را پذیرفتند و البته این خبر را به این شکل گفتند که گویی کریم باقری هم مثل دیگر بازیکنان، تنها در زمان اردو به تیم ملی می‌رود.

 

اما حالا به هر شکلی که باشد، پیشوند مربی تیم ملی پشت سر کریم باقری سنگینی می‌کند. اگرچه ممکن است او بتواند در تیم باشگاهی و ملی ثمربخش ظاهر شود اما شاید حواشی پیرامون او، کار را سخت کند. حاشیه هایی که ممکن است در درون باشگاه رخ دهد یا این که به کری خوانی معمول بین هواداران مربوط باشد.

 

کریم باقری آخرین عضو بازمانده از کادرفنی برانکو ایوانکوویچ بود که در دوران برانکو تنها عضو ایرانی نیمکت پرسپولیس به حساب می‌آمد و در حفظ ثبات و نظم تیمی سرخ ها نقشی پررنگ ایفا می‌کرد. با جدایی برانکو حتی احتمال سرمربیگری وی در پرسپولیس هم مطرح شد اما او با فروتنی، این جایگاه را برای خود بزرگ دانست و در نهایت دستیار کالدرون شد.

 

 

در دوره گابریل کالدرون نقش آقاکریم در پرسپولیس کلیدی تر شد و او از نظر فنی هم اختیارات بیشتری پیدا کرد اما حالا شاید بسیاری تصور کنند که اختیارات باقری محدود تر شده است. این البته حق هر سرمربی است که کادرفنی و فهرست بازیکنان و نحوه استفاده از آن ها را تعیین کند و جای هیچ ایرادی به کسی وارد نیست. همچنین هیچ کس از جزئیات نقش مربیان در کادرفنی کنونی پرسپولیس خبر رسمی ندارد.

 

با این حال حضور باقری در تیم ملی شاید منجر به جدایی او از پرسپولیس در پایان فصل شود. اگر همکاری وی با اسکوچیچ به سرانجام خوبی برسد، شاید فدراسیون فوتبال کریم باقری را برای حضور در دوره پایانی مقدماتی جام جهانی هم بخواهد که در این صورت باتوجه به پایان قرارداد با پرسپولیس، او تصمیم بگیرد که تمام تمرکز خود را روی تیم ملی بگذارد و به این شکل پرونده آخرین بازمانده برانکو در پرسپولیس نیز بسته شود. پرونده کادرفنی ای که هواداران این باشگاه هرگز آن را فراموش نخواهند کرد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.