دانلود سریال یاغی

بیرانوند که با توجه به قرارداد منعقد شده با انتورپ بلژیک به دنبال حضور در بروکسل است طبق برنامه‌ای که پیش از این اعلام شده بود نتوانست کارهای خود را دنبال کند.

 

موضوع کرونا و مشکل در خطوط پروازی و همچنین برخی اختلاف نظرهایی که بین این گلر و باشگاه پرسپولیس به وجود آمده در شرایط کنونی مانع از این شده که بیرانوند راهی بلژیک شود.

 

 

 

علیرضا بیرانوند بر این اساس روز گذشته در دیدار تدارکاتی پرسپولیس مقابل گل گهر سیرجان درون دروازه تیمش حاضر شد و برخلاف قولی که داده بود بازی همراه با ریسک را در این صحنه و برابر مهاجم حریف به نمایش گذاشته است. اقدامی که بعد از تذکر کارلوس کی‌روش در دوران مربیگری‌اش روی نیمکت ایران به او قول داده بود تکرار نشود و مطمئنا هم در صورت حضور در فوتبال اروپا و انجام آن در ترکیب تیم جدیدش هم با تذکر مواجه خواهد شد.

 

بیرانوند البته در پایان دیدار تدارکاتی روز گذشته تیمش با ثبت تصاویری بهمراه هم‌تیمی‌هایش و خصوصا کاپیتان این تیم به کار خود با این ژشت‌ها پایان داد ژشت‌هایی که احتمالا بعد از جدایی‌اش از این تیم بعد از چهار سال پر فراز و نشیب و همراه با حواشی و ماجراهای فراوان می‌تواند کاملا خاطره‌انگیز باشد.

باید دید در نهایت چه زمانی طلسم حضور بیرانوند در فوتبال اروپا شکسته خواهد شد و این دروازه بان ایران را به سمت کشور تیم آینده‌اش ترک خواهد کرد.

 

 

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.