به گزارش “مجله ایما”، آدام همتی که بعد از دو فصل حضور در پرسپولیس اکنون راهی پارس جنوبی شده، بعد از پیروزی مقابل تراکتور از امیدواری بیشتر تیمش برای بقا و دستیابی به رتبه مناسب در پایان فصل می‌‎گوید.

آدام همتی درباره جدال با تراکتور صحبت‌هایش را اینچنین آغاز کرد و گفت: بازی بسیار سختی مقابل تراکتور انجام دادیم. بازیکن‌های ما تا دقیقه 90 از جان و دل تلاش کردند تا تمامی نکات مدنظر سرمربی را در زمین اجرا کنند که خوشبختانه در این امر موفق هم بودند خدا را شکر توانستیم به سه امتیاز خانگی این دیدار که بسیار حیاتی و ارزشمند بود دست پیدا کنیم. چرا که شرایط تیم‌ها در جدول بسیار به هم نزدیک است با یک برد یا باخت وضعیت یک تیم خیلی تغییر خواهد کرد. بدون شک از این به بعد هم تلاش می‌کنیم تا با تمرکز بالا و تمرین زیاد این روند خوب را ادامه دهیم تا پارس جم در جدول جایگاه بهتری داشته باشد.

 

وی در خصوص اینکه آیا فکر می کرد پارس بتواند تراکتور را در خانه شکست دهد گفت: پارس تیم بسیار پرتلاشی است. بازیکنان ما همیشه در تمامی دیدارها برای کسب برد در زمین حاضر می شوند. بازی با تراکتور به این دلیل که ما امتیاز میزبانی این دیدار را داشتیم کسب سه امتیاز خانگی برای ما بسیار مهم بود که خوشبختانه توانستیم با تلاش تک تک بچه‌ها، درایت مدیریت کادرفنی و سرمربی خوبمان به این برد ارزشمند دست پیدا کنیم امیدوارم بتوانیم به همین روند ادامه دهیم، فاصله پارس را با انتهای جدول زیاد کنیم.

 

هافبک پارس جنوبی در پاسخ به اینکه به نظرش پارس جم در لیگ برتر ماندنی خواهد شد گفت: به نظرم فوتبال در ایران برای تمامی تیم‌ها بازی به بازی پیش می‌رود. هدف اول ما ماندن پارس در لیگ برتر است چرا که هواداران خیلی این تیم را دوست دارند. به این دلیل که تیم ما بازیکنان جدیدی را در نیم فصل دوم به خدمت گرفته است هماهنگی بازیکنان جدید و قدیمی کمی زمان برد که خدا را شکر به تازگی تمامی بچه‌ها با هم به یک وحدت و هماهنگی خوبی دست پیدا کردند که این هم به لطف دانش و فلسفه فکری آقا هومن و کادر فنی خوبمان است. بدون شک تمامی تلاش ما بهتر شدن و رشد خودمان بوده تا بتوانیم بازی به بازی پیشرفت کنیم و شرایط بهتری در جدول داشته باشیم. در مجموع نمی توانم بگویم که پارس یک هدف دارد ما برای هر بازی هدف گذاری خاصی داریم و سعی می کنیم تا با برنامه و تمرکز بالا فاصله بردهایمان را کم کنیم و از هر بازی امتیاز بگیریم.

 

 

همتی در رابطه با عملکرد خوبش در دیدار مقابل تراکتور گفت: همیشه تلاشم این بوده که در خدمت تیم باشم و تمامی نکات مدنظر سرمربی‌ام را در زمین به نحو احسن پیاده کنم. خیلی خوشحالم که توانستم با حضور در این بازی به تیمم کمک کنم تا کمی از فشار بازی را کم کنم و به زمین تراکتور ببرم. امیدوارم که بتوانم در همه بازی‌ها با عملکرد خوبم برای پارس مثمر ثمر باشم.

 

وی در مورد داوری دیدار با تراکتور گفت: داور در پایان نیمه اول و دوم که تیم پارس دو موقعیت ضد حمله داشت سوت پایان بازی را زد که این موضوع کمی به ضرر ما تمام شد باور این است که باید به تصمیم داور احترام گذاشت ولی فکر می کنم بهتر بود آقای اکرمی اجازه می دادند تا حرکت کامل تمام شود و بعد سوت پایان را می زدند که این اتفاق نیفتاد در مجموع داوری بازی به جز آن دو صحنه مشکل خاص دیگری نداشت.

 

هافبک سابق پرسپولیس در خصوص سبک مربیگری افاضلی و اینکه چه نکات فنی بیشتر مد نظرش است گفت: آقا هومن مربی بسیار خوش اخلاق و خوبی است خیلی تعریف‌شان را شنیده بودم از اینکه شانس شاگردیش را دارم بسیار خوشحال هستم. ایشان خیلی مربی با پشت‌کار و سختکوشی است و به خوبی با فوتبال مدرن آشنایی دارد و در هر بازی نکات فنی خاصی مد نظرش است. تیم پارس جنوبی به خوبی زیرنظرشان شکل گرفته خوشبختانه همه بازیکنان به یک وحدت و هماهنگی خوبی دست پیدا کرده‌اند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.