دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، سعید آذری در این باره گفت: استعفا دادم و می خواهم وقتم را روی فولاد بگذارم. می رویم دنبال اصلاح اساس نامه و به زودی امضای ١٠ عضو مجمع را تقدیم اعضا می کنیم. هر زمان اساس نامه اصلاح شد دوباره برای در اختیار گرفتن این پست های مدیریتی تلاش می کنم.

 

او در مورد اینکه فغانپور مدیر حقوقی فدراسیون فوتبال اعلام کرده که امکان اصلاح اساس نامه در مجمع پیش رو نیست هم گفت: ایشان که نمی تواند از این حرف ها بزند و اساس نامه این اختیار را به او نمی دهد. کاش خودش برود یک بار اساس نامه را بخواند و اینقدر راحت اظهار نظر نکند. مجمع باید در این باره بحث و تبادل نظر کند و ایشان حق اظهار نظر ندارد.

مدیرعامل فولاد در مورد برگزاری لیگ در شرایطی که ویروس کرونا شایع شده هم گفت: این بازی با جان مردم، بازیکنان و خبرنگاران است و مثل اینکه یک عده نمی خواهند متوجه شوند این ویروس چقدر جدی است. متاسفانه همه چیزمان به همه چیزمان می آید.

آذری در مورد اینکه گفته می شود انتخابات فدراسیون مهندسی شده خواهد بود هم گفت: اولا روز مهندس را تبریک می گویم و از این لفظ استفاده نکنید چون مهندسی شغل شریفی است. من می گویم این زد و بند و لابی های فوتبالی است که برای رسیدن به پست ریاست وجود دارد. البته من نمی گویم این اتفاق دارد رخ می دهد و فقط می گویم باید اعضای مجمع اتفاق های خوبی را رقم بزنند تا بعداً حسرت انتخابم را نخوریم.

 

او در پاسخ به این سوال که اگر مدیرعامل سپاهان بود آیا برابر پرسپولیس بازی می کرد یا نه هم گفت: هرموقع در این شرایط قرار گرفتم در این باره تصمیم گیری می کنم.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.