به “گزارش مجله ایما”، سعید آذری مدیر عامل فولاد خوزستان و یکی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با رادیو تهران در خصوص نامه فیفا و تغییر زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: «وقتی در قالب عضو مجمع قرار می‌گیرید، موظف هستید تمام آئین‌نامه‌ها، دستورالعمل‌ها، بخشنامه‌ها و اساسنامه‌ها را کاملاً مطالعه کنید. از مفاد اسناد بالادستی فدراسیون فوتبال اطلاع داشته باشید. وقتی این اسناد مطالعه می‌شوند می‌بینیم از سال 86 تا سال 90 فقط یک ویرایش اتفاق افتاده و ویرایش دوم اصلا به ثبت هیچ جایی نرسیده و من تنها در قالب یک پیشنهاد که مجمع هم آن را مصوب کرده است، ارائه دادم.

 

وی در ادامه افزود: «متاسفانه من با ارائه این پیشنهاد، بازخوردهایی از افراد دیده‌ام که واقعاً جای تأسف دارد. ان وقت است که دیگر متوجه می شوید که اصلاً گوش شنوایی وجود ندارد که یک پیشنهاد را گوش کنند. یک پیشنهاد را تبدیل کردید به ادعا، تهمت و بعد برعلیه آن جبهه گرفتید و تا الان که نامه فیفا به دست آقایان رسید و تکلیف همه را روشن کرد. اما آقایان گفتند که آذری در حال خط و نشان کشیدن است.

سعید آذری در ادامه تاکید کرد: «من به عنوان عضو مجمع موظف به دادن این پیشنهاد بودم. من از این جهت که فیفا این مواضع را به ما ابلاغ کرده است نمی‌توانم خوشحال باشم،‌ ولی من این موضوع را پیش‌بینی کرده بودم و عزیزان هم این موضوع را می‌دانستند و 10 نفر از اعضا که این پیشنهاد را امضا کرده بودند، حالا با آمدن پای فیفا دیگر با کسی شوخی ندارد ونمی‌توانند زیر امضایشان بزنند.»

 

آذری در مورد مفاد نامه ارسال شده از سوی فیفا عنوان کرد: «دو نکته اشاره شده است، اینکه ما هیچ بازخوردی از اصلاح اساسنامه از خرداد سال گذشته تاکنون از شما دریافت نکرده‌ایم و من هم این نکات را به دوستان اشاره کرده بودم ولی به بنده زنگ می‌زنند می‌گویند شما علیه فدراسیون طومار تهیه کرده‌اید و می‌گویند آذری در انتخابات تعلل ایجاد کرده است. من که از روز اول گفتم که فوتبال برای شما فوتبالی‌ها باشد و من به دنبال چیزی نبودم.»

آذری در پایان صحبت هایش گفت: «من دقیقا 30 تا پیشنهاد داده بودم و بازهم تاکید می کنم که پیشنهاد دادم و ادعایی نکرده بودم که کسی بخواهد ادعای من را تکذیب کند و اگر کسی می خواست تکذیب کند فیفا بود که متاسفانه توسط فیفا اتفاق افتاد ولی خوشبختانه ثابت شد من حرف بی ربطی نمی زدم. اما من حیث المجموع من فکرمی کنم با توجه به مدیرانی که در فدراسیون فوتبال وجود دارد به ویژه خود آقای بهاروند که هم سابقه فوتبالی ومدیرتی دارند و آقای دکتر اسلامیان غالبا به این نتیجه می رسند که برای تصویب اساسنامه جدید این بار باید در مجمع تصویب شود.»

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.