دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، بعد از آنکه رونالدینیو، اسطوره فوتبال برزیل به همراه برادر و مدیر برنامه‌هایش روبرتو آسیس روز چهارشنبه با پاسپورتهای جعلی وارد پاراگوئه شده و از سوی پلیس این کشور دستگیر شدند دادستان‌ها در این کشور اعلام کردند رونالدینیو به خطای خود اعتراف کرده ولی دادستانی پاراگوئه تصمیم گرفته علیه او اقدام قانونی انجام ندهد. بر اساس این گزارش رونالدینیو پذیرفته که در عوض مجازات جایگزینی که پلیس برای او در نظر خواهد گرفت را پذیرا باشد.

 

 

فدریکو دلفینو دادستان پرونده گفت رونالدو و برادرش خطای خود را پذیرفته‌ ولی مدعی شده‌اند که بدون اینکه بدانند مرتکب این خطا شده‌اند. او در این باره گفت:” ما به دنبال راه جایگزینی هستیم که بدون اتهام‌زنی رسمی در دادگاه این پرونده را فیصله  دهیم”.

 

روز جمعه یک قاضی در پاراگوئه درباره اینکه پیشنهاد دادستان را خواهد پذیرفت یا نه تصمیم‌گیری خواهد کرد. این قاضی در صورت پذیرش پیشنهاد دادستان حکم به مجازاتی جایگزین خواهد داد که احتمالا پرداخت جریمه‌ای نقدی به یک خیریه محلی خواهد بود.

 

رسانه‌ها اعلام کردند برای کسب اطلاعات بیشتر با وکیل رونالدینیو تماس گرفته ولی نتوانسته‌اند با او صحبت کنند.

 

 

رونالدینیو و برادرش روز چهارشنبه با هواپیما به پاراگوئه سفر کرد و وقتی ورودشان به این کشور با پاسپورت جعلی کشف شد مدعی شدند که در هواپیما پاسپورتهای جعلی پاراگوئه‌ای را دریافت کرده‌اند. آنها به پلیس ادعا کردند که این پاسپورتها را به عنوان هدیه دریافت کرده‌اند. اما دادستانی پاراگوئه اعلام کرده شماره پاسپورت رونالدینیو و برادرش مربوط به افرادی دیگر بوده است.

 

این در حالی است که برزیلی‌ها برای سفر به پاراگوئه نیاز به پاسپورت ندارند. دادستانی پاراگوئه می‌گوید برایش مشخص نیست درحالیکه رونالدینیو و برادرش اخیرا با پاسپورت برزیلی خود به چین و آمریکا سفر کرده‌اند چرا در سفر به پاراگوئه پاسپورت جعلی این کشور را به همراه داشته‌اند.

 

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.