دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در پی تعطیلی رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع کروناویروس تمرینات آماده سازی استقلال در مرحله اول به مدت ده روز تعطیل شد که این وقفه با ابهامات به وجود آمده در خصوص زمان آغاز رقابت ها طولانی تر و به دو هفته رسید.

در شرایطی که برنامه جدید ارائه شده از سوی سازمان لیگ نشان می دهد استقلال باید در اولین بازی خود در سال جدید روز چهاردهم فروردین ماه 99 در اهواز به مصاف فولاد برود، فرهاد مجیدی سرمربی آبی ها پیام جدیدی به شاگردان خود ارسال کرد با این مضمون که از ظهر دوشنبه خود را به کادر فنی معرفی و تمرینات را آغاز کنند.

این پیام در حالی به گوش استقلالی ها رسید که برخی از آنها به نمایندگی از سایر بازیکنان تماس های مکرری با سرمربی و مدیران باشگاه برای عقب انداختن زمان آغاز تمرین به خاطر پیک بیماری کروناویروس در پایتخت داشتند و معتقد بودند خانواده های آنها استرس زیادی برای خروج این بازیکنان از منزل دارند.

حال باید منتظر ماند و دید تا دو روز دیگر و زمانی که مجیدی برای آغاز تمرینات استقلال در نظر گرفته چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و آیا این زمان بار دیگر تغییر می کند؟

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.