دانلود سریال یاغی

به گزارش “مجله ایما”، در دومین روز از برگزاری دیدارهای هفته بیست و پنجم بوندس لیگا آلمان، تیم های هرتابرلین و وردربرمن در پایتخت آلمان به دیدار هم رفته اند. هرتا با الکس نوری به دنبال فرار از محدوده خطرناک انتهای جدول است اما دیدار امروز را اصلا خوب آغاز نکرده.

 

در حالی که هنوز نیمه اول این بازی به پایان نرسیده، تیم وردربرمن با 2 گل از میزبان خود پیش افتاده است. جاشوا سارگنت و دیوی کلاسن در دقایق 3 و 6 گل های برمن را به ثمر رساندند و این تیم با زدن 2 شوت در چارچوب، دو هیچ از هرتا پیش افتاد.

 

هرتابرلین در شرایطی از حریف خود عقب افتاده که مدتهاست در بازی های خانگی دچار یک بحران شدید شده است. پس از شکست 3-1 مقابل ماینز در خانه که منجر به استعفای یورگن کلینزمن شد، الکس نوری هم تا کنون سه بار روی نیمکت هرتا به عنوان سرمربی نشسته که تنها بازی خانگی او با شکست تحقیر آمیز 5 بر صفر همراه بود. نوری در دو بازی بیرون خانه با تیمش 4 امتیاز گرفته ولی مجددا امروز در یک بازی خانگی در آستانه باخت و بدتر شدن شرایط قرار گرفته است.

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.