دانلود سریال یاغی

“” توماس لمار یکی از بازیکنانی بود که پس از درخشش در موناکو چشم باشگاه‌های بزرگ اروپایی به او دوخته شد. این ستاره فرانسوی تا آستانه انتقال به آرسنال نیز پیش رفت اما نهایتاً در سال ۲۰۱۸ لالیگا و اتلتیکو مادرید را به عنوان چالش جدید خود انتخاب کرد.

 

لمار که با امیدواری زیاد و به منظور درخشش راهی اتلتیکو مادرید شده بود تا به اینجا نتوانسته روزهای خوبی را در این تیم اسپانیایی تجربه کند. در فصل جاری اوضاع برای ستاره فرانسوی اتلتیکو مادرید بدتر از قبل شده و او در بیشتر بازی ها روی نیمکت تیم دیگو سیمئونه نشسته است.

 

 

 

 

وضعیت نه چندان خوب توماس لمار باعث شده که شایعات زیادی درباره جدایی او از اتلتیکو مادرید در تابستان پیش رو به گوش برسد. اخیرا گفته شد که تاتنهام و ژوزه مورینیو به دنبال جذب این ستاره فرانسوی هستند. حالا به نظر می رسد که منچستریونایتد نیز وارد رقابت برای جذب این بازیکن ۲۴ ساله شده است.

 

همچنین گفته شده که هفته گذشته مسئولان منچستریونایتد مذاکرات را برای جذب ستاره فرانسوی منچستریونایتد با نمایندگان این بازیکن آغاز کرده اند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.