دانلود سریال یاغی

” ” روز گذشته جلسه ای بین مدیراین تیم و بازیکنان برگزار شد که در آن موضوع کاهش دریافتی ها با توجه به بحران ناشی از شیوع ویروس کرونا مورد بحث قرار گرفت.

این در حالی است که باشگاه بورسیا دورتموند 850 کارمند استخدامی دارد که سرنوشت آن ها تا حد زیادی به آینده مالی باشگاه گره خورده است. کارمندانی که برخلاف بازیکنان از دستمزدهای خیلی بالا بهره مند نیستند و با توجه به اینکه باشگاه قصد حمایت از آن ها را دارد باید به دنبال منابع دیگری برای تامین دستمزد آن ها باشد.

باشگاه بورسیا دورتموند قبلا در سال 2003 این کار را انجام داده و بازیکنان 20 درصد از حقوق خود را کاهش دادند تا دورتموند از نظر اقتصادی دچار بحران نشود. در حال حاضر از بازیکنان خواسته شده تا در مورد مدلهای ارائه شده بحث کرده و سپس به یک فصل مشترک برسند و نتیجه بحث های مشترک داخلی تیم در دو یا سه روز آینده علنی خواهد شد.

 

تیم مدیریت دورتموند در روزهای گذشته به صورت داوطلبانه پاداش خود را به صندوق باشگاه بازگردانده است و انتظار می رود بازیکنان نیز در این زمینه باباشگاه همکاری کنند.
همچنین شنیده می شود که باشگاه بایرن مونیخ نیز در همین ارتباط باب گفت و گو را بازیکنانش باز کرده است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.