دانلود سریال یاغی

“” تمرینات سپاهان تا سه روز مانده به پایان سال ١٣٩٨ ادامه داشت و حالا بازیکنان و اعضای کادر فنی تدارکات و پزشکی تیم فوتبال باشگاه از روز پنجم فروردین ماه بار دیگر یکدیگر را ملاقات خواهند کرد. 

طبق برنامه قرار است روز آینده از بازیکنان تیم تست های ویژه کرونایی گرفته شود و سپس از روز ششم فروردین ماه تمرینات سپاهان از سر گرفته خواهد شد. 

 

البته تمرینات این تیم به حالت فشرده دنبال نخواهد شد و آنها پس از دو سه روز بار دیگر استراحت می کنند تا با مشخص شدن شرایط از سر گیری مسابقات لیگ برتر امیرقلعه نویی نیز برنامه جامع تر و کامل تری برای بازگشت به مسابقات به شاگردانش ارائه کند.   

 

این ها در شرایطی است که خلیلیان مدیرعامل سابق سپاهان و رییس فعلی فدراسیون پزشکی ورزشی در آخرین مصاحبه خود گفته در صورتی که باشگاه ها تمریناتشان را آغاز کنند به آنها اخطار داده خواهد شد و حتی احتمال جریمه نیز برای آنها وجود دارد.  

 

کادر فنی و پزشکی سپاهان اما معتقدند که ادامه تمرینات بازیکنان در اصفهان و قرنطینه کردن آنها در این شهر روش بهتری برای پیشگیری از ابتلا به کرونا است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.