“” دروازه‌بان برزیلی لیورپول یعنی آلیسون بکر در این فصل با بدشانسی های متوالی روبرو بوده است. او در ابتدای فصل مصدوم شد و بازی های زیادی را از دست داد. آلیسون بعد از بازگشت به میادین نیز دوباره بعد از چند بازی و پیش از دیدار تیمش در لیگ برتر مقابل بورنموث دچار آسیب دیدگی شد؛ موضوعی که ضربه بزرگی را به لیورپول در بازی لیگ قهرمانان این تیم مقابل اتلتیکو مادرید وارد کرد و باعث شد که شاگردان یورگن کلوپ از دور رقابت خارج شوند.

 

رقابت های لیگ برتر به دلیل شیوع ویروس کرونا به حالت تعلیق در آمده و بازیکنان باید در خانه هایشان بمانند اما با این وجود دروازه‌بان برزیلی لیورپول مجبور است که به ریکاوری مصدومیتش بپردازد. الیسون در این باره گفت: ” باشگاه به همه بازیکنان تیم دستور داده که در خانه بمانند به جز من که البته وضعیتم متفاوت است چراکه آسیب دیده هستم و باید با ریکاوری بپردازم.”

 

 

 

 

آلیسون در ادامه گفت: ” مصدومیت من خیلی چیز مهمی نیست اما با این وجود باید ریکاوری کنم و این کار را در کلینیک باشگاه انجام می دهم. البته این را هم بگویم که با هیچ کدام از بازیکنان تیم در ارتباط نیستم و روزانه تنها مربی دروازه‌بان‌ها و فیزیوتراپ تیم را ملاقات می کنم که کنار آنها هم تمام مسائل ایمنی مهم را رعایت می‌کنیم.”

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.