دانلود سریال یاغی

پیکان به عنوان قعرنشین کنونی لیگ امیدوار است تا بتواند طی 9 بازی باقیمانده به نتایج لازم برای بقا دست یابد. با شروع دوباره فوتبال آنها اکنون تمرینات خود را در شرایطی آغاز خواهند کرد که در اولین گام باید برابر پرسپولیس قرار گیرند و امیدوارند با کسب نتیجه لازم در این بازی امیدوارتر کار را دنبال کنند.

 

شاگردان عبدالله ویسی که با رده تک رقمی جدول 8 امتیاز فاصله دارند و رقبای خود برای فرار از سقوط را در بین تیم‌های شاهین بوشهر پارس جنوبی جم گل گهر سیرجان سایپا ذوب آهن و نساجی مازندران می‌بینند در اولین گام بعد از شروع دوباره مسابقات جدایی سخت پیش رو خواهند داشت و امیدوارند بتوانند برابر پرسپولیس به عنوان مدعی اصلی جام به نتیجه لازم دست یابند.

 

این تیم که به اتکا بر ستاره‌هایی همچون شهریار مغانلو سعید واسعی جلال الدین علی محمدی محمد ستاری امیرحسین کریمی فراز امامعلی و … از نظر پتانسیل شرایط بقا را در خود می‌بیند باید دید در ادامه مسابقات قادر خواهد بود از منطقه سقوط فاصله گیرد یا خیر.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.