به گزارش “مجله ایما”، پیام نیازمند دروازه بان 23 ساله سپاهان یکی از جوان ترین گلرهای حال حاضر فوتبال ایران محسوب می شود که توانسته عملکرد بی نظیری داشته باشد. نیازمند که دومین فصل حضورش در سپاهان را سپری می کند، تا اینجای مسابقات لیگ برتر توانسته درون دروازه طلایی پوشان خوب کار کند و آماری به ثبت برساند که در نوع خود بی نظیر است.

این دروازه بان که در اردوهای اخیر تیم ملی نیز حاضر بوده در مجموع 20 مسابقه ای که برای تیمش در لیگ برتر به میدان رفته 13 بار دروازه اش را بسته نگه داشته و رکورددار کلین شیت در لیگ نوزدهم محسوب می شود. او در این تعداد بازی فقط 12 گل خورده که این موضوع نیز یک رکورد خوب برای نیازمند است. البته در جدول رده بندی لیگ برتر گل های خورده سپاهان 15 گل ثبت شده که 3 گل آن با حکم کمیته انضباطی و به خاطر دیدار پرسپولیس و سپاهان بوده است.همچنین باید به آمار او یک کلین شیت آسیایی و یک بار گل نخوردن در جام حذفی را نیز اضافه کنیم. 

مساله دیگری که دروازه بان سپاهان را در سال 98 متمایز از رقباش کرد ثبت رکورد بیشترین کلین شیت متوالی بود. او 935 دقیقه متوالی دروازه اش را بسته نگه داشت و به تنها دروازه بانی تبدیل شد که در طول تاریخ این تعداد دقیقه دروازه اش را قفل کرده است. هرچند که چندی قبل زهرا خواجوی دروازه بان تیم ملی زنان با ثبت رکورد 953 دقیقه متوالی گل نخوردن روی دست پیام بلند شد.

نیازمند که سال 98 از نظر فوتبالی برایش فوق العاده رقم خورده، حالا امید زیادی دارد در سال جدید بتواند رکوردهایش را افزایش بدهد و روزهای بهتری را نیز تجربه کند.

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.