دانلود سریال یاغی

به گزارش مجله ایما، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی سال ۹۸ را به پایان رساند که خط دفاعی این تیم عملکرد خوبی در این سال داشت. آن ها اگرچه در روزهای پایانی دچار لغزش شدند اما در طول سال دروازه بان های این تیم ۲۴ بار دروازه خود را بسته نگه داشتند و آمار ۶۱.۵ درصد ملین شیت را به ثبت رساندند.

 

در این بین علیرضا بیرانوند تعداد بازی بیشتری را انجام داد. او از ۳۹ بازی در ۳۰ مسابقه به میدان رفت و عملکرد قابل قبولی هم داشت‌. او ۲۰ گل خورد و هیچگاه دروازه اش در یک بازی بیش از دو بار باز نشد. ضعیف ترین عملکرد بیرانوند در سه هفته اخیر بود که شش از استقلال، الشارجه و الدحیل خورد و در واقع ۳۰ درصد از گل هایش را در این مدت دریافت کرد.

 

این در حالی است که او ۲۰ گل را در ۱۳ بازی خورد و در ۱۷ مسابقه موفق به کلین شیت شد. وی در لیگ هجدهم (سال ۹۸) به ترتیب مقابل استقلال، پیکان، ذوب آهن، سپاهان و پارس جنوبی کلین شیت کرد. در لیگ قهرمانان آسیا دروازه اش را برابر الاهلی و السد بسته نگه داشت. در جام حذفی برابر سپاهان، داماش، صنعت نفت و ماشین سازی گل نخورد. وی همچنین این فصل در بازی با صنعت نفت، تراکتور، فولاد، ماشین سازی، شاهین و استقلال کلین شیت کرد تا با آمار ۵۶.۶ درصد کار به پایان رساند.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.