دانلود سریال یاغی

فن دایک که در ژانویه 2018 از ساوتهمپتون به لیورپول پیوست با نمایش های درخشانی که داشت کمک کرد تا این تیم در رقابت های چمپیونزلیگ به قهرمانی برسد و در رقابت های این فصل لیگ برتر هم با اختلاف در صدر جای بگیرند. او همچنین در رده بندی توپ طلای پارسال پشت سر لیونل مسی در رتبه دوم قرار گرفت.

آگوئرو که در فصول اخیر بارها مقابل فن دایک بازی کرده معتقد است که هوش صبر و شرایط بدنی فوق العاده باعث شده تا این ملی پوش هلندی به مدافعی کامل تبدیل شود.

او به ال‌چیرینگیتو گفت: همه ما می دانیم که فن دایک یکی از بهترین مدافعان میانی دنیاست. او قوی و قدبلند است و شرایط بدنی شگفت انگیزی دارد. او در یک در برابر یک ها خیلی قوی است. او با بدنش بازی می کند. همچنین قد بلند است و پاهای بلندی دارد.

 

 

به نظر می رسد او سریع نیست اما هست زیرا پاهای بلندی دارد. او می تواند به هر جای زمین برسد. دو قدم او 50 قدم من است!

چیزی که من در مورد فن دایک دوست دارم باهوش بودنش موقع دفاع کردن است. او موقع یارگیری عصبی نیست؛ مراقب و صبور است. این کار را برای خیلی از مهاجمان سخت می کند.

در مورد خودم من خیلی سریع هستم و دوست دارم دربیل بزنم بنابراین دوست دارم مدافعان به سمتم بیایند. اما او ثابت می ماند و منتظر می مان تا مدافع دیگری برای کمک بیاید. او در این کار خیلی خوب است.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.