به گزارش “مجله ایما”، شاگردان پپ گواردیولا که چند روز قبل قهرمانی در جام اتحادیه را جشن گرفتند، دیشب با تک گل سرخیو آگوئرو، شفیلد ونزدی را از پیش رو برداشتند تا همچنان از شانس دفاع از عنوان قهرمانی شان در جام حذفی برخوردار باشند.

نیمه اول این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ابتدای نیمه دوم، سیتی توانست به گل برسد. روی پاس بنجامین مندی بود که آگوئرو درون محوطه جریمه حریف صاحب توپ شد و با یک شوت محکم پای چپ، کار را تمام کرد. 

 

 

 

 

آگوئرو که بر خلاف پیش بینی ها در بازی هفته گذشته برابر رئال نیمکت نشین بود و یک دقیقه هم به میدان نرفت، پس از پیروزی بر ونزدی به تمجید از گورادیولا پرداخت و گفت:«  گواردیولا به من گفته که هر وقت محرز و سیلوا توپ را در اختیار دارند، پشت سر مهاجمان حرکت کنم و من هم چنین کاری را انجام دادم. نقشه‌های گواردیولا همیشه  خوب هستند. او یک نابغه و مربی ای با ایده های بزرگ و جدید است.

گواردیولا همواره از ما می خواهد که بهتر کار کنیم و  انگیزه لازم را در ما ایجاد می کند. مرز بین نبوغ و دیوانگی همین انگیزه و تلاش مداوم برای بهتر شدن است که گواردیولا چنین چیزی را دارد.»

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.