به گزارش “مجله ایما”، مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال طبق برنامه قبلی قرار است روز 25 اسفندماه برگزار شود و طی آن رییس جدید این رشته پرمخاطب انتخاب شود. منتهی چند موضوع نگران کننده به وجود آمده تا شایعاتی درباره لغو انتخابات و برگزاری آن در سال 1399 به گوش برسد.

مهم ترین مساله در این خصوص شیوع ویروس کرونا است. این ویروس که همه قشرهای جامعه را تحت تاثیر قرار داده، ممکن است بر روند برگزاری رییس جدید فوتبال هم موثر باشد تا جایی که حتی اعضای مجمع تصمیم به تعویق انتخابات تا زمان آرام شدن جو عمومی جامعه بگیرند.

از سوی دیگر بحث هایی درباره بازنشسته های فدراسیون فوتبال که ازقضا برخی از آنها برای پست ریاست ثبت نام کرده اند نیز وجود دارد که هنوز حل نشده است. از طرفی نیز شنیده می شود فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا پیگیر مراحل تایید، تصویب و اجرای اساسنامه جدید فدراسیون فوتبال هستند و شاید این مساله نیز مقدمات تعویق انتخابات را فراهم کند.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه تصمیمی از سوی وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال درباره زمان برگزاری انتخابات فدراسیون اتخاذ خواهد شد.

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.