دانلود سریال یاغی

””  مدیرعامل جدید استقلال متولد نوشهر و رئیس کوشای ادارات ورزش و جوانان شهرستان های رامسر و چالوس که زمانی را در هم نهاوند همدان این مسئولیت را برعهده داشت پیش از آنکه به جبر مصدومیت سنگین زانو فوتبال را کنار بزند از بهترین هافبک های جوان مازندران بود؛زمانی  که در تیم حمل و نقل نوشهر در وسط زمین بازی می کرد و لیگ مازندران را کنار محسن عاشوری فتح می کرد آبی ترین بازیکن تیم بود.

احمد سعادتمند جتی وقتی به  تیم ملی جوانان هم که دعوت شد نزدیک بود به استقلال بپیوندند ولی مصدومیت امان نداد.. پدرش رئیس هیات فوتبال نوشهر بود و خودش هم استقلالی متعصبی که هر بار استقلال زنده یاد پورحیدری به قصد بازی دوستانه گذرش به نوشهر می افتد به خانه شان سر می زد.

 

اما او در مازندران از زمانی تبدیل به یک چهره نام آشنا شد که در سمت مدیرکل ورزش استان شروع به فعالیت کرد. بازگرداندن قاسم رضایی به تیم ملی کشتی فرنگی جدل با فدراسیون کشتی برای احقاق حق رضا یزدانی و برگزاری اردوی تیم وزنه برداری بعد از کنار گذاشته شدن چند ستاره نظیر بهداد سلیمی از تیم ملی در درگیری با کیانوش باقری و حسین رضازاده در ساری از جمله اقدامات احمد سعادتمند بود که خوب در خاطر ورزشی ها مانده است.کمک های مالی در بدترین روزهای نساجی که تنها مانده بود و واگذاری ورزشگاه هفت تیر بابل به خونه به خونه که در دوران صعود کند به فوتبال آمد را هم سخت می توان فراموش کرد.

احمد سعادتمند در دوران حضورش در ورزش مازندران نشان داد به شدت برنامه محور سختکوش و منظم است و پس از حضور در این پست نیز سمتهای دیگری داشته است:راه اندازی المپیاد استعدادهای برتر پس از سرو سامان دادن به چند فدراسیون در مقام سرپرست و دوره کوتاه مدت در بانک سرمایه و نساجی مازندران به عنوان دو باشگاه بخش خصوصی .

 

او حالا با سماحت مدیر عامل تیمی شده که از کودکی رویای بازی در آن را داشت ولی حال باید برای بازی خوب و نتیجه خوش این تیم برنامه ریزی کند و این شغلی است که می تواند همه گذشته او را به تاراج ببرد کما اینکه سعادتمند از زمان مطرح شدن نامش بعنوان گزینه مدیرعاملی مشکلات و فشار را از نزدیک حس کرده است. 

نکته اما اینکه برای سعادتمند این بدگمانی که تبریک به پرسپولیس فینالیست آسیا یعنی قرمز بودن باورپذیر نیست. او به وظیفه اش به عنوان یک مقام بالای ورزش عمل کرده است اما در گوش کارمندان ورزش مازندران فوتبالی ها نوشهر و مازندران آنچه پر است؛ کری های تمام ناشدنی و علاقه  به استقلال است. علاقه ای که البته به خودی خود گرهی از استقلال باز نمی کند اگر با برنامه ریزی و تاثیر مثبت آنی توام نشود. 

 

*محمد حسین عبدالهاشمپور / روزنامه نگار

 

نظرات

موضوعات
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.