مجله ایما

مجله ایما : دانلود آهنگ جدید و قدیمی,فال,اس ام اس,آهنگ پیشواز ایرانسل و همراه اول,فال حافظ,اخبار,پزشکی,آشپزی,بیوگرافی,مدل لباس,خنده دار

” ” گل گهر یکی از تیم هایی است که از همان زمانی که زمزمه های تعطیلی تمرینات و مسابقات بود از این موضوع خوشحال نشد چرا که روند حرکت این تیم در هفته های آخر کاملا رو به پیشرفت بود و توانست سرانجام از قعر جدول  فاصله بگیرد. علیرضا ابراهیمی مدافع و کاپیتان گل گهر یکی از مهره های کلیدی تیمش در این فصل بوده و گل سه امتیازی اش به استقلال تاثیر زیادی در رسیدن گل گهر به رتبه بالاتر داشت.

کاپیتان کرمانی تیم گل گهر که اینروزها در شهرش به طور اختصاصی تمرین می کند درباره شرایطش گفت:” من از 25 اسفند به کرمان آمدم و اینجا زیر نظر مربی بدنساز تمرین می کنم. مربیان بچه های تیم را گروه بندی کرده و هر گروه زیرنظر یک مربی در این مدت تمریناتش را انجام می دهد.”

او همچنین در ارتباط با وضعیت شهر کرمان دراین روزها گفت:” راستش تهران که بودم وضعیت خیلی ترسناک بود اما در کرمان شرایط به نظر خوب است. انگار کرونایی وجود ندارد و تازه عید در اینجا شروع شده است. “

او در ارتباط با اینکه آیا این تعطیلات موجب افت بازیکنان و تیم می شود هم گفت:” از لحاظ آمادگی بدنی بچه ها افت می کنند و تمرین در چمن و کارگروهی قطعا شرایطش متفاوت است اما فکر می کنم در یک زمان دو تا سه هفته ای دوباره بتوانیم به آمادگی کامل برسیم.”

کاپیتان گل گهر در ارتباط با اینکه رئیس سازمان لیگ گفته بود تیم هایی که در خطر سقوط هستند خواهان تعطیلی لیگ هستند گفت:” گل گهر دیگر در منطقه خطر نیست و برای ما فرقی نمی کند بازی ها برگزار شود یا نه. من خودم به شخصه دوست دارم بازی ها  را هر طور شده برگزار کنند تا حق تیمی ضایع نشود و تیم هایی که واقعا شایسته هستند در لیگ برتر بمانند. با اینحال  به تیمم ایمان دارم و مطمئن هستم که در هر شرایطی در لیگ می مانیم.”

او همچنین گفت:” فکر می کنم بازی ها را هرطوری که هست برگزار کنند چون شرایط لیگ برتر و حتی لیگ یک به گونه ای است که انتخاب قهرمان می تواند باعث حاشیه و جنجال شود.”

نظرات

موضوعات
همچنین ببینید
در وب چه میگذرد
+
درباره سایت
مجله اینترنتی ایما با هدف راه اندازی سایتی جامع در حوزه اجتماعی وب فارسی از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و در زمان کوتاهی حوزه فعالیت محتوایی خود را به بیش از 124 عنوان مجموعه گسترش داده است.
شبکه های اجتماعی
شبکه های اجتماعی راهی برای بودن همیشه کنار هم
کلیه حقوق برای " مجله ایما " محفوظ است.